کندانسور آبی چیست ؟

کندانسور آبی چیست ؟

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای تولید آب مقطر یا آب نسبتا خالص تجهیزات بسیاری به کار برده می شود که هر کدام به نوعی در فرآیند تولید آب تصفیه شده و کاملا پاک سهیم هستند.

کندانسور یکی از این دستگاه ها است و وجود آن نقش مهمی در عملکرد سیستم های تصفیه آب دارد. کندانسورها انواع مختلفی دارند و یکی از نمونه های رایج و پر مصرف آن کندانسور آبی است که در ادامه ساختار و عملکرد کلی آن را شرح خواهیم داد.

کندانسورهای آبی معمولا در ظاهر و قالب مبدل حرارتی پوسته و لوله طراحی و تولید می شود. در واقع اگر بخار داغ و اشباع وارد پوسته مبدل کندانسور آبی شود و در تماس با جداره سر لوله هایی قرار می گیرد که جریان آب خنک از درون آنها عبور می کند.

لوله هایی که در کندانسورهای آبی به کار برده شده اند در اغلب موارد از جنس مس و یا CLF هستند. این لوله ها به جهت افزایش سطح تبادل حرارت از بیرون و جهت کاهش میزان رسوب گذاری آب به صورت شیار دار ساخته می شوند.

گرمای بخار ورودی به لوله های کندانسور پس از عبور از جداره لوله ها به جریان آب خنک موجود در لوله ها منتقل می شود و در نهایت جریان آب پس از اینکه کمی گرم تر شود به برج خنک کننده باز می گردد تا به دمای خنک تری برسد و مورد استفاده قرار بگیرد.

از کاربردهای کندانسورهای آبی می توان به تهویه مطبوع، تبرید و برودت صنعتی و صنعت تصفیه آب و فاضلاب اشاره کرد.

کندانسور آبی چیست ؟

کندانسور آبی چیست ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط