کاربرد کنترلر صنعتی دستگاه تصفیه آب RO

کاربرد کنترلر صنعتی دستگاه تصفیه آب RO

از با اهمیت ترین قطعات به کار رفته در سیستم های تصفیه آب نمایشگر و کنترلر صنعتی می باشد. دستگاه کنترلر RO که ترکیبی از کنترلر تصفیه آب و هدایت سنج می باشد. این دستگاه در مقیاس کوچک برای مدیریت و کنترل خودکار عملکرد سیستم آب شیرین کن است.

دستگاه کنترلر صنعتی RO توانایی سنجش و اندازه گیری EC (آنالیز هدایت الکتریکی)، TDS(سختی آب ) و PH  (تعیین مقدار اسیدی و بازی بودن آب) که بسته به نوع دستگاه دارد را شامل می شود. این دستگاه همچنین وظیفه کنترل و نمایش وضعیت عادی و خطا (خرابی) قطعاتی مانند پمپ و سوئیچ های فشار را دارد.

این سیستم شامل موارد زیر می باشد:

  • تست خودکار
  • آزمایش عملیاتی
  • کنترل وضعیت
  • نمایشگر
  • کنترل لمسی
  • چراغ نمایشگر
  • و بررسی هدایت الکتریکی

این واحد کنترل بدون نیرو انسانی کار می کند و با تمام دستگاه های آب شیرین کن RO و تجهیزات تصفیه آب سازگار می باشد .

دستگاه کنترل صنعتی RO توانایی اندازه گیری همزمان و تصویب یک جریان فرآیند منحصر به فرد را دارد.

عملکردهای اساسی دستگاه کنترلر صنعتی به صورت زیر می باشد:

  1. محافظت در برابر آب ورودی کم : در صورتی که آب ورودی به دستگاه قطع شود لامپ «LOW FEED PRESS» روشن می شود و هشدار می دهد و کنترلر سیستم را خاموش می کند.
  2. محافظت در برابر فشار پایین : اگر فشار ورودی آب کاهش پیدا کند لامپ «LOW PRESS» روشن خواهد شد و زنگ هشدار به صدا در می آید .سپس کنترلر خاموش می شود و بعد از یک دقیقه مجدد راه اندازی می شود و اگر فشار تنظیم شده باشد فعالیت آن آغاز می شود.
  3. محافظت در برابر فشار بالا : اگر فشار بالاتر از حد مجاز باشد چراغ مخصوص فشار بالا «HIGH PRESS» روشن می شود و کنترلر دستگاه تصفیه آب را خاموش می کند و بعد از یک دقیقه مجدد راه اندازی می کند.

*در وضعیت 2 و 3  اگر بعد از سه بار فشار تنظیم نشود کنترلر به وضعیت «DEAD  LOCK» رفته و باید با کلید ریست یا ESC دستگاه را دوباره راه اندازی کنید.

4.هشدار هدایت الکتریکی بیش از حد : وقتی هدایت الکتریکی اندازه گیری آب از حد تعیین شده بیشتر باشد لامپ «HIGH» به صدا در می آید و تا زمانی که هدایت الکتریکی به حد مجاز نرسد هشدار ادامه دارد.

کاربرد کنترلر صنعتی دستگاه تصفیه آب RO

کاربرد کنترلر صنعتی دستگاه تصفیه آب RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط