کاربرد سولفات آلومینیوم در تصفیه آب

کاربرد سولفات آلومینیوم در تصفیه آب

سولفات آلومینیوم در از بین بردن کدری آب استخر ها و حذف آلودگی ها و ذرات معلق موجود در آب نقش مهمی دارد. دلیل کدر شدن آب استخر مواد آلی و املاح مختلف است.

برای اینکه آب استخر را در شرایط مناسب نگه دارید باید از مراحل مختلف تصفیه آب مانند استفاده از سولفات آلومینیوم یا فیلترهای مانند فیلتر شنی یا زغالی استفاده نماید.

نحوه تصفیه آب به وسیله سولفات آلومینیوم

آلوم یک ماده منعقد کننده است به این صورت که یونیزه است و بار الکتریکی مثبت دارد به همین دلیل می تواند ذراتی را که بار الکتریکی منفی دارند را به خود جذب کنند و در ته استخر به صورت توده ای ته نشین کند.

سولفات آلومینیوم می تواند تا 99 درصد از ناخالصی ها و آلودگی های فیزیکی موجود در آب را حذف  کند که باعث رفع کدری و در نتیجه تمیز شدن و شفافیت آب استخر می شود.

برای اینکه سولفات آلومینیوم بهتر عمل کند باید موارد زیر را رعایت کنید:

1. تنظیم PH آب:

 بهترین حالت برای مصرف سولفات آلومینیوم زمانی است که آب استخر قلیایی باشد  و در محدوده 7 باشد. اگر از این مقدار کمتر باشد می توان با افزودن مواد معدنی قلیایی بودن آب را افزایش داد.

2. روش اضافه کردن سولفات آلومینیوم:

سولفات آلومینیوم را باید به آرامی به آب استخر اضافه کرد تا در تمام استخر پخش شود. هر چقدر که دارای دانه های ریز تری باشد تاثیر بهتری در حذف آلودگی ها دارد.

3. فیلتر استخر:

سولفات آلومینیوم برای مصرف در استخر هایی مناسب است که دارای فیلتر شنی هستند.

4. مدت زمان انجام کار:

سولفات آلومینیوم را در نزدیک اسکیمر ها بریزید اگر استخر فاقد اسکیمر بود سولفات آلومینیوم را در ظرف آب حل کنید و به آرامی روی سطح آب استخر بریزید.

کاربرد سولفات آلومینیوم در تصفیه آب

کاربرد سولفات آلومینیوم در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط