کارایی پمپ سانتریفیوژ

کارایی پمپ سانتریفیوژ

کارایی پمپ سانتریفیوژ همانند دیگر پمپ ها می باشد به این صورت که انرژی را از موتور دوار می گیرد و به سیال می دهد.

این نوع پمپ ها جزء پرکاربردترین پمپ آب در صنعت می باشد. پمپ سانترفیوژ نیز همانند پمپ های دیگر از دو قسمت بدنه و پروانه تشکیل شده است.

پروانه آن بر روی شفت سوار می شود که توسط یک یاتاقان نگهداری شده و خود یاتاقان درون محفظه می باشد. پروانه ها از قسمت مرکز به سمت بیرونی قطرشان افزایش می یابد.

این نوع پمپ ها دارای قیمت مناسبی می باشند و فضای کمی را اشغال می کنند و همچنین پروانه آن در جنس های مختلف موجود می باشد. که می تواند جزء مزایای پمپ سانتریفیوژ باشد. پمپ سانتریفیوژ نیاز به آب بندی دارد.

پمپ سانتریفیوژ به این صورت کار می کند که پروانه دوار با چرخش خود سبب می شود سیال از ورودی گرفته شود و به سمت خروجی فرستاده شود.

گاهی اوقات پمپ نمی تواند به طور کامل انرژی جنبشی را به فشار تبدیل کند در نتیجه شاید قسمتی از انرژی هدر رود  و اما این هدر رفتن ها به چند صورت می تواند باشد: تلفات مکانیکی، تلفات هیدرولیکی و تلفات حجمی

این نوع پمپ ها برای مناطق کم آب مناسب هستند و با وصل این گونه پمپ مشکل کم آبی حل می شود. پمپ سانتریفیوژ هم برای خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود.

مثلا می توان در آبیاری زمین های کشاورزی از این پمپ استفاده کرد. همچنین سر چاه های عمیق کار گذاشته می شود. از دیگر مصارف می توان آتش نشانی را نام برد و همچنین سیستم کنترل جامدات نفتی از دیگر کارهایی است که این پمپ انجام می دهد.

پمپ سانتریفیوژ به دو نوع سانتریفیوژ شعاعی و محوری دیده می شود.

کارایی پمپ سانتریفیوژ

کارایی پمپ سانتریفیوژ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط