پکینگ برج خنک کننده در تصفیه آب و فاضلاب

پکینگ برج خنک کننده در تصفیه آب و فاضلاب

در پکیج های تصفیه آب و فاضلاب تجهیزات به کار برده شده بسیار متنوع هستند و هرکدام به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در فرآیند تصفیه فاضلاب نقش دارند.

پکینگ برج خنک کننده که با عنوان پکینگ کولینگ تاور (cooling tower) نیز شناخته می شود به عنوان سطحی برای انتقال حرارت در برج های خنک کننده کارایی دارد.

بیشترین کارایی این دستگاه در برج های خنک کننده برای به حداکثر رساندن دمای عملکردی برج است و استفاده از آن باعث می شود تا راندمان برج خنک کننده به شدت بالاتر برود.

کار این دستگاه این است که با افزایش سطح تماس با آب باعث می شود تا زمان مناسب برای کاهش حرارت آب و خنک شدن آن فراهم شود.

پکینگ برج خنک کننده دارای انشعابات و فضاهای خالی گسترده ای است که آب با برخورد به آنها تحت شرایطی قرار می گیرد که منجر به کاهش دمای آب می شود.

کاربرد پکینگ برج خنک کننده بسیار گسترده است. از این دستگاه در صنعت تصفیه آب، تولید آب داغ با تماس مستقیم، اکسیژن سازی، انجماد، جذب، دفع، فیلتر بیولوژیکی، تصفیه گازهای گلخانه ای و غیره استفاده می شود.

این پکینگ ها در شکل های مختلفی ساخته می شوند و بر اساس نوع کاربرد به صورت یک توده مستحکم طراحی می شوند.

در واقع می توان گفت این پکینگ ها یک سطح استوانه ای شکل را شامل می شوند و سطح وسیعتری برای گاز و مایع و ایجاد تماس آب در آنها را فراهم می کند.

بسته به نوع مصرف، این پکینگ ها می توانند به صورت اشکال منظم یا نامنظم ساخته شوند. پکینگ های نامنظم معمولا روشی ارزان تر برای افزایش کارایی می باشند.

از نظر جنس نیز پکینگ برج خنک کننده در تصفیه آب و فاضلاب از فلز، پلاستیک و یا سرامیکی ساخته می شوند، پکینگ های فلزی و پلاستیکی برای کاربردهایی مناسب است که افت فشار در آنها اهمیت دارد.

پکینگ برج خنک کننده در تصفیه آب و فاضلاب

پکینگ برج خنک کننده در تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط