پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری

پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری

پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری در کلیه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل استفاده مجدد از آن مسیر فاضلاب خاکستری از فاضلاب سیاه کاملا جدا می شود و از پکیج های تصفیه فاضلاب خاکستری برای استفاده مجدد این خطوط از فاضلاب استفاده می کنند.

در واقع این پکیج ها در کلیه مراکز تولید فاضلاب بهداشتی انسانی، ساختمان های مسکونی و واحدهای تجاری و اداری و انواع هتل ها و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرند.

فاضلاب خاکستری زمان ماند نسبتا کمی دارد و تصفیه اصولی و صحیح آن می تواند منجر به استفاده مجدد از آن باشد.

پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری بر اساس به میزان حجم آب مورد تصفیه در طول شبانه روز انتخاب می شود و در اغلب موارد هدف از تصفیه این نوع فاضلاب استفاده مجدد در مواردی چون فلاش تانک ها، شستشوی سطوح و شستشوی ماشین ها و برج های خنک کننده است.

استفاده از سیستم ها و روش های تصفیه فاضلاب در پکیج های تصفیه فاضلاب خاکستری با توجه به مورد مصرف آب مشخص می شود.

اما به صورت کلی پرکاربردترین و مهم ترین روش هایی که از آنها برای تصفیه فاضلاب خاکستری استفاده می کنند شامل مواردی چون سپتیک تانک ها، فیلترهای شنی، سیستم های گند زدایی، روش لجن فعال و روش های بیولوژیکی هوازی و روش های شیمیایی مختلف است.

پکیج های تصفیه فاضلاب خاکستری نسبت به سایر روش های تصفیه مزیت های عمده ای دارد و سبب شده تا این پکیج تصفیه بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

نصب و راه اندازی سریع و آسان، اشغال فضای محدود و ظاهر زیبا، عدم تولید بو نامطبوع و سازه های مستحکم و بهره برداری ساده از ویژگی های بارز و قابل توجه پکیج های تصفیه فاضلاب خاکستری است.

پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری

پکیج تصفیه آب و فاضلاب خاکستری

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط