پمپ های کف کش تصفیه آب

 پمپ های کف کش

پمپ های کف کش برای پمپاژ کردن آب از مخازن یا چاه ها و آبهای زیر زمینی استفاده می شود که باید یک سری نکات مهم درباره ی پمپ های کف کش وجود دارد که باید رعایت شود.

یکی از مسائل بسیار مهم در انتخاب نوع کف کش، سیال مورد استفاده است. برای مثال در مواردی که از الکل و اسید و غیره استفاده می شود استفاده از پمپ های کف کش با جنس چدن مناسب نمی باشد و همچنین برای انتخاب نوع کف کش باید به نوع چاه و ظرفیت  پمپ و پمپاژ نیز بسیار توجه داشت.

اگر از پمپ برای پمپاژ آب تمیز استفاده می کنید، پمپ آب کف کش بسیار مناسب می باشد اما اگر آب مورد استفاده بسیار آلوده است باید از پمپ های لجن کش استفاده شود. همچنین در پمپ های کف کش میزان عمق غوطه وری نیز بسیار مهم است و اگر در زیر کمترین ارتفاع کار کند برق زیادی را صرف کرده و آسیب می بیند.

برای آب هایی که اسیدی می باشند و قابلیت خورندگی دارند استفاده از پمپ های کف کش جایز نمی باشد و این پمپ ها نباید در فضاهای بسیار خشک و بدون آب کار کنند.

ویژگی های پمپ کف کش

  • با توجه به پمپاژ سیال مورد نظر از جنس های مختلفی مثل چدن، استیل، مواد پلیمری و غیره استفاده می شود.

  • پمپ های کف کش در دو نوع ساده و فلوتردار تقسیم می شوند.

  • جنس پروانه پمپ می تواند استیل، نوریل، تکنو پلیمر، برنج و یا چدن باشد.

  • از نظر کارکردی به دو نوع آب از بغل و آب از رو تقسیم بندی می شوند.

  • این پمپ ها از نظر خنک کاری نیز انواع مختلفی دارند مثل آب خنک و روغن خنک

  • همچنین می توانند خازن داخل و خازن بیرن باشند.

  • پمپ های کف کش از نظر محل قرار گرفتن پروانه ها نیز یا در هوزینگ و یا در پوسته قرار می گیرند.

  • پروانه ها از نظر ظاهری به دو نوع بسته یا باز نیز تقسیم بندی می شوند.

 پمپ های کف کش تصفیه آب

پمپ های کف کش تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط