پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

پمپ حرارتی وسیله است که آب سرد را به آب گرم تبدیل می کند. آب خالص با رطوبت هوا با کمک یک پمپ گرما و سیستم رطوبت آدیاباتیک به دست می آید. تجهیزات طراحی شده از دو بخش تشکیل شده اند : پمپ حرارتی فشرده سازی بخار و یک محفظه که در آن هوا به گردش در آمده و مرطوب می شود.

سیستم های پمپ حرارتی جایگزین مقرون به صرفه برای بازیابی گرما از منابع مختلف برای استفاده در مصارف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ارائه می دهند. با افزایش هزینه انرژی، صرفه جویی در انرژی و بهبود بهره وری انرژی به طور کلی ضروری می باشد. در این حالت، پمپ حرارتی به یک مولفه کلیدی در یک سیستم بهبود انرژی با پتانسیل بسیار بالایی برای صرفه جویی در انرژی تبدیل می شود.

پیشرفت های اخیر در سیستم های پمپ حرارتی بر روی طرح های چرخه پیشرفته برای سیستم های گرما و کار، اجزای چرخه بهبود یافته و بهره برداری از کاربرد در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی متمرکز دارد.

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط