وظیفه پمپ کف کش برند اسپیکو

وظیفه پمپ کف کش برند اسپیکو

شرکت اسپیکو در کشورهایی مانند دانمارک، ایتالیا،  آلمان و چین دارای نمایندگی فروش می باشد.کف کش های اسپیکو برای آب های کثیف و آلوده همچنین آب های تمیز و صاف تقسیم می شوند.کف کش هایی که برای آب های لجن و کثیف به کار می روند دارای بدنه مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند.

کف کش هایی که برای آب های تمیز هستند برای استخرها و چاه های آب مناسب هستند. توانایی یکسره کار کردن را نیز دارند.

کف کش ها دارای پمپ و پروانه هستند که پروانه در پمپ های کف کش می تواند به صورت باز، نیمه باز و یا بسته قرار بگیرد.

پمپ دارای دو نوع کف کش معمولی و شناور است که پمپ کفش کش شناور نسبت به کف کش های معمولی دارای قطر کمتری هستند.

پمپ های کف کش معمولا از جنس آلومینیوم، چدن، استیل و پلاستیک می باشد که بر حسب استفاده از پمپ های مختلف استفاده می شود مثلا از کف کش استیل برای مناطق آب شور استفاده می شود .

می توان گفت از معایب پمپ کف کش این است که باید در آب غرق باشد و اگر خشک کار کند می سوزد.بعلت اینکه موتور آن باید خنک باشد هنگام نصب توجه داشته باشید که محل قرارگیری پمپ حتما از آب پر باشد.

همینطور به یاد داشته باشید که از پمپ آب کف کش در آب های اسیدی استفاده نکنید چون باعث خرابی پمپ می شود.

پمپ کف کش های برقی دارای دو الکترود است که یکی در پایین سطح و دیگری در بالای سطح آب نصب می شود و هرگاه سطح به حد پایین برسد الکترود دستور روشن شدن پمپ را می دهد و برعکس هرگاه به حداکثر برسد الکترودی که در بالا قرار دارد دستور خاموش شدن پمپ را می دهد.

وظیفه پمپ کف کش برند اسپیکو

وظیفه پمپ کف کش برند اسپیکو

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط