نگه داری عمومی از فیلتر شنی

نگه داری عمومی از فیلتر شنی

فیلتر شنی معمولا در اولین مرحله از فرآیند تصفیه آب قرار می گیرد و نقش مهمی را در تصفیه آب بر عهده دارد. مراقبت و نگه داری های لازم از سیستم فیلتر شنی باعث افزایش طول عمر و عملکرد هر چه بهتر سیستم می شود.

راه کاری های نگه داری از فیلتر شنی

  • جهت نگه داری و تمیز کردن سطوح خارجی فیلتر و رفع گرد ، غبار و خاک از آن ها بهتر است از شوینده های ملایم استفاده کنید و برای این کار هرگز از حلال های بسیار قوی استفاده نکنید.
  • اگر قطعات داخلی فیلتر شنی نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند برای این کار ابتدا سیلیس های موجود در فیلتر شنی را تخلیه کنید. جهت تخلیه سیلیس فیلتر شنی ابتدا درب پایینی مخزن را باز کرده و با فشار آب، داخل فیلتر را شستشو دهید و سپس سیلیس را خارج کنید.
  • دقت داشته باشید که مخازن فیلتر شنی از نوع مخازن تحت فشار هستند و هنگامی که تحت فشار قرار گرفته و کار می کنند نباید تعمیر و سرویس شوند و قبل از تعمیرات و سرویس فیلتر باید ابتدا فشار داخل مخزن را تخلیه کنید و شیرهای هوا را باز نگه دارید تا هوای درون مخزن به بیرون راه یابد.
  • صافی که درون پمپ های فشار در فیلتر شنی وجود دارد باید دو هفته ای یک بار بررسی و تمیز شوند. برای انجام این کار ابتدا سرپوش پمپ را برداشته و صافی را از آن خارج کنید و پس از شستشو آن را مجددا بر جای خود بگذارید.
  • عملیات بک واش و شستشو سیلیس های موجود در فیلتر شنی باید به موقع و هرچند وقت یک بار صورت بپذیرد. زیرا با تکمیل ظرفیت سیلیس، شن های سیلیس قادر به جذب آلاینده ها نیستند از این رو بک واش و شستشو آن ها نقش مهمی در عملکرد صحیح فیلتر شنی می گذارد.

نگه داری عمومی از فیلتر شنی

نگه داری عمومی از فیلتر شنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط