نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

آب تصفیه شده و سبک و سالم یکی از مهم ترین ارکان برای رشد اقتصادی و سلامتی افراد جامعه است. به همین دلیل دستگاه های تصفیه آب با ابعاد و ظرفیت های بسیار متنوعی ساخته می شوند تا بتوان از آنها در طیف گسترده ای از زمینه ها از آن استفاده کرد.

صنایع تولیدی چون کاغذ سازی، صنعت نساجی، ادارات و مراکز بیمارستانی، هتل ها و رستوران ها، مدارس و غیره از بخش های مختلفی هستند که از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی در زمینه تولید آب سالم استفاده می کنند.

برای نصب و راه اندازی این دستگاه ها، مهارت و تخصص بالا بسیار مهم است، در واقع کارشناس تصفیه آب باید به صورت کاملا با سوئیچ های فشار بالا و پایین، تابلو برق، آلارم های دستوری در برد کامپیوتری، انتخاب لوله با سایزهای مناسب، میزان دور ریز پساب از خروجی فاضلاب ممبران و فشار مورد نیاز دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی آشنا باشد.

برای محل نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی یا صنعتی باید محلی را در نظر بگیرید که به چاه برای دور ریز پساب یا فاضلاب دسترسی داشته باشد.

دستگاه درون چهار دیواری محصور باید قرار گیرد که برای همه افراد قابلیت دسترسی نداشته باشد، زیرا دستکاری کردن دستگاه توسط افراد بدون تخصص می تواند عامل مهمی برای خرابی دستگاه به حساب بیاید.

بهتر است محل نصب دستگاه تصفیه دمای محیط مشخصی داشته باشد زیرا نصب این دستگاه ها در فضای باز و ایجاد تغییرات ناگهانی دما می تواند سبب یخ زدن و تغییر چگالی آب در دستگاه موجب ترکیدگی و از بین رفتن قطعات دستگاه شود.

ابعاد و محل نصب دستگاه تصفیه باید به نحوی باشد که اپراتور و سرویس کار توانایی دسترسی به تمامی نقاط دستگاه را داشته باشد.

 نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی


نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط