نحوه ی نگهداری از دیفیوزرهای هوادهی در صنعت آب و فاضلاب

نحوه ی نگهداری از دیفیوزرهای هوادهی در صنعت آب و فاضلاب

دیفیوزر یکی از تجهیزاتی است که در تصفیه خانه های فاضلاب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به تصفیه هرچه بهتر فاضلاب کمک می کند. دیفیوزرها در انواع مختلفی قرار می گیرند.

اما در حالت کلی همه آن ها وظیفه دارند تا با ایجاد موج در فاضلاب سبب تصفیه بهتر آن شوند. دیفیوزرها مانند هر قطعه دیگری با سرویس و نگه داری می توانند طول عمر بالاتری داشته باشند و بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند.

  • محل نگهداری دیفیوزرها

بهتر است دیفیوزرها قبل از اینکه در سیستم تصفیه فاضلاب نصب شوند در محیطی به دور از نور قرار بگیرند و محل نگه داری آنها نیز کاملا خشک باشد. بدلیل اینکه نور آفتاب دارای اشعه یو وی ماست می تواند اثرات مخربی را بر روی ممبران دیفیوزرها بگذارد.

در واقع اشعه یو وی خاصیت ارتجاعی دیفیوزرها را از بین می برد. بر اساس استانداردهای جهانی نور آفتاب، درجه حرارت بالا، گرد و غبار و یخ زدگی باعث می شود تا لاستیک مورد استفاده در ممبران دیفیوزر از بین برود.

برای بالا بردن طول عمر دیفیوزرها می توانید در زمان های مشخصی به دیفیوزرها رسیدگی کنید. برای این کار بهتر است کلیه سیستم های هوادهی غیر فعال شوند.

  • پاک سازی دیفیوزر

یکی از موثرترین راه ها جهت پاکسازی دیفیوزرها اسید شویی است. یکی از رایج ترین موادی که جهت شستشوی دیفیوزرها مورد استفاده قرار می گیرد اسید فرمیک است.

  • باز نمودن منافذ هوایی دیفیوزر

با استفاده از اسفنج و یا برس های نرم می توانید قسمت رویی ممبران را شستشو دهید این کار باعث می شود تا منافذ عبور هوا دیفیوزر به طور کامل باز شود. پس از این که مراحل شستشو لایه بیرونی دیفیوزر تمام شد می توانید از محلول اسید فرمیک استفاده نمایید.

نحوه ی نگهداری از دیفیوزرهای هوادهی در صنعت آب و فاضلاب

نحوه ی نگهداری از دیفیوزرهای هوادهی در صنعت آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط