نحوه کار پکیج تزریق مواد شیمیایی صنعت تصفیه آب و فاضلاب

نحوه کار پکیج تزریق مواد شیمیایی صنعت تصفیه آب و فاضلاب

افزودن مواد شیمیایی به فاضلاب برای کاهش بار آلودگی فاضلاب از عملیات های مهم و کاربردی در تصفیه خانه ها است.

پکیج تزریق مواد شیمیایی وسیله ای است که برای افزودن مواد شیمیایی مانند مواد منعقد کننده و یا کمک منعقد کننده، مواد ضدعفونی کننده، مواد اسیدی و یا قلیایی، مواد ضد رسوب و ضد خوردگی به آب و فاضلاب استفاده می شود.

پکیج های تزریق مواد شیمیایی بر اساس نوع ماده تزریق شونده، ظرفیت و نوع مصرف در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند.

نحوه کار این پکیج ها برای افزودن مواد مختلف به فاضلاب به این صورت است که ابتدا ماده شیمیایی مورد نظر چه از نوع جامد و چه از نوع مایع باشد برای رسیدن به غلظت و درصد مورد نظر با آب حل می شود.

سپس محلول به دست آمده با استفاده از میکسر یا همزن ها به خوبی مخلوط می شود تا ماده شیمیایی درون حلال که عموما آب است به خوبی حل شود.

پس از تهیه محلول همگن و یکنواخت آن را به مخزن دیگری که برای تزریق در نظر گرفته شده است منتقل می کنند.

در واقع پمپاژ و تزریق محلول نیز از همان مخزن نهایی صورت می گیرد.
تزریق ماده به فاضلاب یا آب توسط دوزینگ پمپ ها انجام می شود، با تنظیم دوزینگ پمپ ها نیز می توان دوز تزریق را بر اساس نیاز تنظیم کرد.

دقت داشته باشید که با توجه به نوع دوزینگ پمپ تنظیم دوز تزریق به دو صورت دستی و یا اتوماتیک انجام می شود.

تمامی قطعات به کار برده شده در پکیج های تزریق مواد شیمیایی چون میکسرها و تابلو کنترل برق، دوزینگ پمپ ها، مخازن آماده سازی محلول و ابزار اندازه گیری خود در انواع مختلف تقسیم می شوند.

به عنوان نمونه مخزن آماده سازی محلول می تواند از جنس های مختلفی چون پلی پروپیلن، استیل ضد زنگ، فولاد، فایبر گلاس و غیره باشد.

نحوه کار پکیج تزریق مواد شیمیایی صنعت تصفیه آب و فاضلاب

نحوه کار پکیج تزریق مواد شیمیایی صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط