نحوه عملکرد دستگاه فتومتر

نحوه عملکرد دستگاه فتومتر

در این مطلب می خواهیم درباره ی یکی از دستگاه هایی که جزء تجهیزات آزمایشگاهی است صحبت کنیم و درباره ی آن اطلاعاتی بدست آوریم . نام این دستگاه فتومتر می باشد . دستگاه فتومتر چه دستگاهی است ؟ دستگاه فتومتر دستگاهی است که به اندازه گیری پارامترهای مختلف که در صنعت آب و فاضلاب از اهمیت برخوردارند ، می پردازد .

این پارامترهایی که دستگاه فتومتر آن ها را اندازه گیری می کند ، چه پارامترهایی هستند ؟ پارامترهایی که مورد اندازه گیری قرار می گیرند عبارتند از نیتریت ، نیترات ، سولفید ، سولفات ، BOD و COD و سایر پارامترها را اندازه می گیرد.

دستگاه فتومتر قادر به اندازه گیری چند پارامتر است ؟ دستگاه فتومتر قادر به اندازه گیری 50 پارامتر می باشد.

فتومترها چگونه عمل می کنند ؟ فتومترها به کمک باتری عمل می کنند و با ولتاژ 230 ولت به برق وصل می شوند .

چرا اندازه گیری پارامترهای مختلف از اهمیت برخوردار می باشد ؟ به دلیل این که مقدار هر پارامتر و بهتر است بگوییم مقدار هر یک از مواد شیمیایی موجود در آب برای این که کیفیت آب را تحت تاثیر قرار می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل اندازه گیری آن توسط دستگاه های مختلف انجام می شود .

در ادامه ی متن به بررسی انواع دستگاه های فتومتر و عملکردی که هر کدام از این دستگاه ها دارند می پردازیم.

فتومتر PCE-CP 30 : این نوع از دستگاه فتومتر برای تجزیه و تحلیل پارامترهای مختلف موجود در آب می باشد . این نوع فتومتر از انواع چند پارامتری است و قادر به اندازه گیری چند پارامتر می باشد .

فتومتر PCE-TUM 20 : این نوع فتومتر برای تجزیه و تحلیل کیفیت آب استفاده می شود و دقت بالایی دارد .

از فتومترهای PCE-172 ،  PCE-172-ICA، PCE-174  در بخش صنعتی ، بخش تحقیقاتی و بخش کشاورزی استفاده می شود .

نحوه عملکرد دستگاه فتومتر

نحوه عملکرد دستگاه فتومتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط