نحوه عملکرد تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان

نحوه عملکرد تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان

دیسک های بیولوژیکی چرخان نوعی از تجهیزات به کار برده شده در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشند که در فرآیندهای هوازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

این دستگاه از دیسک هایی گردان ساخته شده است که از جنس پلاستیک هستند و درون حوضچه های فاضلاب قرار گرفته و شروع به چرخیدن می کنند.

تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان (RBC) دارای چند صفحه هستند که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و تنها برای پالایش فاضلاب یا پساب مورد استفاده واقع می شوند.

نحوه کار تماس دهنده های بیولوژیکی به این شکل است که صفحات یا دیسک هایی که در این دستگاه وجود دارند همانند پره های آسیاب های قدیمی عمل می کنند و بنا به نوع فاضلاب و نظر مشتری بخشی از این دیسک ها درون فاضلاب به صورت مستغرق قرار می گیرد.

این پره ها شروع به حرکت می کنند و حرکت آن ها درون فاضلاب سبب می شود تا فاضلاب به خوبی زیر رو و هم زده شود.

با چرخش پره های تماس دهنده بیولوژیکی چرخان، هوا که شامل اکسیژن نیز است به تمامی قسمت های فاضلاب می رسد و همین حرکت منجر می شود تا فعالیت های باکتری های هوازی افزایش پیدا کند.

هنگامی که فعالیت باکتری های هوازی بیشتر شود روند تصفیه فاضلاب بسیار سرعت پیدا می کند و فاضلاب مورد نظر بهتر و با سرعت عمل بالاتر تصفیه و پالایش می شود.

تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان جز سیستم هایی می باشد که در فرآیندهای هوازی جزء پرکاربردترین تجهیزات است و علت نام گذاری این دستگاه این است که باکتری های هوازی درون فاضلاب با کمک فرآیند بیولوژیکی سبب می شوند تا روند تصفیه فاضلاب با سرعت بالاتری انجام شود.

نحوه عملکرد تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان

نحوه عملکرد تماس دهنده های بیولوژیکی چرخان

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط