مشخصات پمپ طبقاتی در دستگاه های آب شیرین کن صنعتی

مشخصات پمپ طبقاتی در دستگاه های آب شیرین کن صنعتی

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس دارای اجزاء مختلفی هستند که هرکدام کارکرد و عملکردی مشخص دارند و برای ایجاد فرآیند اسمز معکوس وجود هر یک از آنها ضروری است. یکی از این قطعات پمپ ها می باشند.

انتقال مایعات در دستگاه های تصفیه آب خانگی با افزایش سطح انرژی مایع که همان آب است صورت می گیرد و این عمل توسط پمپ ها انجام می شود. پمپ های طبقاتی از انواع پمپ های سانتریفیوژ هستند و در انواع مختلفی قرار می گیرند. پمپ های طبقاتی عمودی و افقی از انواع پمپ های طبقاتی هستند و از نظر جنس بدنه می تواند چدنی و یا استنلس استیل باشد. پمپ های استنلس استیل خود نیز از آلیاژهای مختلفی ساخته می شود.

از پرکاربردترین مصارف پمپ های طبقاتی می توان در دیگ های بخار، دستگاه های تصفیه آب صنعتی و یا فواره ها استفاده کرد.

از مشخصه های اصلی پمپ های طبقاتی تعداد طبقات پمپ، قطر پره و توان مورد نیاز و راندمان کاری پمپ می باشد. برای مثال اگر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوسی نیازمند پمپ طبقاتی باشد تا فشار آب ورودی با دبی 200  GPMرا بتواند تا 250  psiافزایش دهد، پمپ طبقاتی 4 طبقه با قطر 6.69 اینچ و توان 60 اسب بخار می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. دور این موتور با شرایط ذکر شده حدودا 3550  RPM است. البته دقت داشته باشید که این پمپ می تواند فشار اولیه را تا 250 psi بیشتر افزایش دهد.

آب شیرین کن های صنعتی که وظیفه تصفیه آب شور دریا را دارند به دلیل فشار اسمزی بالاتر از پمپ های پر قدرت تری استفاده می کنند. برای انتخاب پمپ مناسب در دستگاه عوامل بسیاری چون مقدار هد و دبی و فشار اسمزی مورد نیاز می باشد.

مشخصات پمپ طبقاتی در دستگاه های آب شیرین کن صنعتی

مشخصات پمپ طبقاتی در دستگاه های آب شیرین کن صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط