مخازن ذخیره آب آشامیدنی صنعتی

مخازن ذخیره آب آشامیدنی صنعتی

مخزن یکی از محصولات پرتکرار و ثابت در انواع دستگاه های تصفیه آب است و به گونه ای از محصولات ارزشمند در صنعت تصفیه آب می باشد و نیاز مشتریان گرامی را در زمینه نگه داری آب و فاضلاب برطرف نموده است.

امروزه نگه داری و ذخیره آب سالم یکی از مهم ترین نیازهای جوامع مسکونی و مجتمع ها است. از این رو ذخیره آب آشامیدنی در مخازن بهداشتی با کیفیت و استاندارد گام مهمی در جهت حفظ سلامتی خواهد بود.

مخازن ذخیره آب از نظر جنس در انواع مختلفی تقسیم می شوند، مخازن بتن مسلح، مخازن پلی اتیلنی و مخازن فایبر گلاس پیش ساخته از رایج ترین انواع مخازن ذخیره آب می باشند.

این مخازن به صورت آماده و پیش ساخته برای ذخیره آب مورد استفاده قرار می گیرند.

بین موارد فوق مخازن فایبر گلاس رایج تر هستند، این مخازن با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین الیاف NPG ساخته می شوند و یکی از پر مصرف ترین مخازن برای نگه داری مایعات از جمله آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازنی که از جنس فایبر گلاس هستند مزایا بسیاری نسبت به انواع مخازن دارند، در ادامه به دلایلی که سبب رایج تر بودن مخازن فایبر گلاسی شده اند، می پردازیم.

  • سرعت ساخت مخازن فایبر گلاس نسبت به سازه های بتنی بسیار بالاتر است.
  • هزینه اجرایی و نصب و راه اندازی مخازنی که از جنس فایبر گلاس هستند نسبت به مخازن پلی اتیلنی و بتن ها کمتر است.
  • به دلیل نوع الیاف به کار برده شده و رزین های مصرفی در ساخت مخازن فایبر گلاس، این مخازن خاصیت ضد جلبکی دارند و مانع از رشد میکروارگانیسم ها می شوند.
  • فایبر گلاس با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است.
  • حمل و نقل این مخازن آسان تر است.
مخازن ذخیره آب آشامیدنی صنعتی

مخازن ذخیره آب آشامیدنی صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط