مانومتر هیدرو فلو تصفیه آب (Hydro Flow)

مانومتر هیدرو فلو تصفیه آب (Hydro Flow)

مانومتر هیدرو فلو که با نام گیج فشار هیدروفلو هم نامیده می شود می تواند فشاری تا حدود 450 psi  را اندازه گیری نماید. معمولا از مانومتر هیدروفلو در دستگاه های تصفیه آب صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع گیج فشار وسیله ای است که برای تشخیص فشار آب تصفیه شده و فشار آب وارده به دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. به بیان دیگر مانومتر برای مقایسه فشار دو محیط مختلف کاربرد دارد.

از مانومترها برای اندازه گیری دبی سیال، سرعت، فشار و سطح مایع و ارتفاع آن در دستگاه های تصفیه آب صنعتی استفاده می شود.

واحد اندازه گیری مانومترها پاسکال است. مانومترها در انواع مختلفی طراحی شده اند از جمله گیج فشار روغنی و گیج فشار خشک.

مانومتر هیدرو فلو به صورت روغنی طراحی شده است. روغن درون گیج فشار باعث جلوگیری از خورندگی و لرزش عقربه می شود که این عمل فشار بعد از پمپ و فشار سیال را به طور دقیق تر اندازه گیری می کند.

همچنین گیج فشار روغنی عمر بیشتری نسبت به گیج های فشار خشک دارند.

فشارسنج 450 psi هیدروفلو هم بر اساس PSI و هم بر اساس کیلوگرم بر سانتیمتر مکعب فشار درون دستگاه را به نمایش می گذارد. بدنه ی مانومتر هیدروفلو از جنس استیل است و از مقاومت بالایی برخوردار است.

معمولا مانومتر هیدرو فلو را بعد از فیلتر شنی و قبل از فیلترهای الیافی قرار می دهند تا فشار لازمه را بتوان اندازه گیری کرد.

مانومتر هیدرو فلو تصفیه آب (Hydro Flow)

مانومتر هیدرو فلو تصفیه آب (Hydro Flow)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • سختیگیر hydroflow

مطالب مرتبط