لاگون های هوادهی تصفیه فاضلاب

لاگون های هوادهی تصفیه فاضلاب

در تصفیه خانه های آب و فاضلاب استفاده از روش هایی که به حفظ بهداشت عمومی کمک کنند و با حداقل سرمایه گذاری راه اندازی شوند معمولا به عنوان روشی موثر برای تصفیه فاضلاب به کار گرفته می شود.

لاگون های هوادهی تصفیه فاضلاب یکی از ساده ترین روش های تصفیه هستند که در مقایسه با سایر روش های طبیعی راندمان بسیار بالایی دارد.

لاگون از متداول ترین روش های بیولوژیکی تصفیه فاضلاب است و فاضلابی که از این مرحله عبور می کند از لحاظ کیفی و بهداشتی در سطحی قرار می گیرد .

که می توان آن را در آب های سطحی تخلیه کرد یا از آن در مصارف کشاورزی بهره برد.

از لاگون های تصفیه فاضلاب برای تصفیه فاضلاب شهری و در برخی موارد برای تصفیه فاضلاب صنعت لبنیات و یا صنعتی و مخلوطی از فاضلاب شهری و صنعتی نیز به کار برده می شود.

در کنار تمامی مزایایی که لاگون ها دارند از معایب و محدودتر شدن استفاده از این روش این است.

که زمین کافی برای راه اندازی لاگون ها وجود ندارد و گران بودن زمین نیز باعث شده تا این روش تصفیه فاضلاب گسترش کمتری پیدا کند.

در لاگون های تصفیه فاضلاب برای انجام فرآیند تصفیه وجود اکسیژن و فعالیت های بیولوژیکی بسیار حائز اهمیت است.

لاگون در واقع نوعی برکه تثبیت فاضلاب است، اما تفاوت عمده ای که با برکه تصفیه فاضلاب دارد این است که در لاگون ها از هواده های مکانیکی برای هوادهی به فاضلاب استفاده می کنند.

لاگون ها به صورت کلی در سه دسته مختلف لاگون هوادهی، لاگون اختیاری و لاگون بی هوازی قرار می گیرند.

لاگون های هوادهی با برکه های هوازی بسیار مشابه هستند، در این سیستم از هوادهی مکانیکی برای سرعت بخشیدن به فعالیت های بیولوژیکی بسیار استفاده می شود.

لاگون های هوادهی تصفیه فاضلاب

لاگون های هوادهی تصفیه فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط