قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

یکی از مشکلاتی که خریداران در طی خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی با آن رو به رو می شوند تفاوت در قیمت محصولات است و این تفاوت قیمت ها علامت سوالهای بسیاری را در ذهن مشتریان بوجود می آورد.

پارامترهایی در تصفیه آب های صنعتی وجود دارد که با تغییر آنها قیمت ها متفاوت شده و کمتر و یا بیشتر می شود. البته با توجه به حساسیت هایی که در فرآیند تصفیه آب چه در خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی وجود دارد انتخاب بهترین قطعات و فیلترها و تجهیزات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آبهایی که TDS آنها بیشتر از 5000 است را آبهای شور می گویند قیمت دستگاه های تصفیه آب دریایی بسیار گرانتر از دستگاه های آب شیرین می باشد.  یکی دیگر از عواملی که در قیمت دستگاهها تفاوت ایجاد می کند نیز نوع پمپ و کلگی پمپ است.

مثلا پمپ های ایتالیایی با پمپ های چینی دارای اختلاف قیمت زیادی می باشند. نوع ممبران، اتصالات و غیره نیز از تجهیزاتی می باشند که در قیمتهای مختلف وجود دارند و سبب تغییر در قیمت تصفیه آب های صنعتی می شوند.

علت تفاوت قیمت در تصفیه آب های صنعتی با توجه به تجهیزات

  • انتخاب پمپ با توجه به چینی و یا ایتالیایی بودن آن
  • انتخاب نوع شاسی و گوناگونی در جنس ها
  • انتخاب کردن نوع فیلتر شنی بنا به بررسی کیفیت آب
  • انتخاب نوع اتصالات فشار بالا و فشار پایین
  • انتخاب نوع تابلو برق و سایر تجهیزات کنترلی و یا از نوع دستی
  • انتخاب ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی با توجه به اروپایی یا چینی بودن آن
  • انتخاب انواع دوزینگ پمپ ها با جنس ها و برندهای مختلف
  • TDS و یا سختی آب ورودی در دستگاه به گونه هایی که هر چه میزان سختی آب بالاتر برود، قیمت دستگاه تصفیه آب نیز افزایش پیدا می کند.
قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط