فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک

فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک

فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک به عنوان فیلتر دوم در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، این فیلتر وظیفه دارد تا بو و طعم نامطبوع آب را از بین ببرد.

علاوه بر این کربن قادر است تا بسیاری از انواع مواد شیمیایی موجود در آب مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسید و آفت کش ها و حشره کش های مورد استفاده در صنعت کشاورزی را که به مرور وارد منابع آب شده اند، از بین ببرد.

این فیلتر علاوه بر دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی در پیش تصفیه های ورودی ساختمان و پیش تصفیه موتور خانه ها و غیره نیز کاربرد گسترده دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول به شکلی طراحی شده است که آب تنها از بخش پایین آن امکان ورود به داخل فیلتر را دارد، به همین دلیل هنگام نصب فیلتر باید به جهت نصب و قرار دادن آن درون هوزینگ دقت داشته باشید.

آب با ورود به فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک و با تماس با ذرات و دانه های ریز کربن فعال به علت خاصیت جذب سطحی کربن، ناخالصی های شیمیایی موجود در آب را به خود جذب می کند و در نهایت آب تصفیه شده از فیلتر خارج شده و به فیلتر بعدی وارد می شود.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از جنس پوست نارگیل تهیه شده است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، این کربن هیچ خطری برای سلامت مصرف کننده ندارد و کاملا استاندارد و بهداشتی است.

طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند، اما در اغلب موارد حداقل شش ماه و تا حداکثر نه ماه قابلیت مصرف دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک

فیلتر کربن فعال گرانول 20 اینچ جامبو اولتراتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط