فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040 یکی از ممبران های صنعتی بسیار مرغوب و با کیفیت است که می تواند با دقت بالایی آب را تصفیه کند و انواع نمک ها و املاح مضر موجود در آب را حذف کند.

این ممبران برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس گزینه ای بسیار پیشنهادی است و می تواند در طول شبانه روز حدودا 9 هزار لیتر آب را تصفیه کند.

از دیگر ویژگی های قابل توجه آن این است که قادر به تحمل دما تا حداکثر 45 درجه سانتی گراد و فشار کاری تا 41 بار می باشد.

این فیلتر دارای بدنه ای بسیار مقاوم است و می توان از آن در هوزینگ ها پرشروسل های سه المانه و بیشتر استفاده کرد.

علاوه بر این ضخامت لایه Feed Spacer این فیلتر حدودا 0.86 میلی متر است که با ایجاد اغتشاش در جریان آب ورودی به لایه های فیلتر ممبران از ایجاد رسوب در لایه ها جلوگیری می کند و باعث می شود راندمان و کارایی فیلتر ممبران افزایش پیدا کند.

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040 می تواند آبی بسیار با کیفیت و با حجم زیاد را برای مصرف کننده تولید کند. در اغلب موارد از این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 5 ،10 و 20 متر مکعب استفاده می کنند.

جنس غشاء این فیلتر از پلی آمید است که مقاومت فیلتر را افزایش می دهد و می تواند رسوبات بیولوژیکی و انواعی از باکتری های مضر را از بین ببرد.

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک مدل BW30-4040

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • قطعات تصفیه آب نیمه صنعتی cck

مطالب مرتبط