فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB

فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB

فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB که با عنوان مخزن فایبر گلاس یا FRP نام برده می شود می تواند به عنوان یکی از مراحل مهم فیلتراسیون در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و یا به صورت جداگانه مورد استفاده قرار بگیرد.

به صورت کلی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می توان از این فیلتر برای عبور مایعات و نگه داری مواد شیمیایی و مواد فیلتراسیون آب استفاده کرد.

برای استفاده و شروع کار از فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB ابتدا باید شیرهای سه حالت دستی و یا اتوماتیک را بر روی آن نصب کرد.

دقت داشته باشید با توجه به ابعاد و ظرفیت این فیلتر که قطری حدود 24 اینچ و طول 72 اینچ دارد، می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب با ظرفیت متوسط و رو به بالا استفاده کرد.

از نام مدل این فیلتر و قرار دادن حروف TB در انتهای نام این فیلتر، نشان می دهد که فیلتر دارای دریچه ای در بالا و همچنین یک دریچه در بخش پایینی است.

جنس این فیلتر بسیار با کیفیت است و به دلیل ویژگی های خاص فایبر گلاس از مخازنی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر سبک است و قابلیت حمل آن بسیار آسان می باشد، خاصیت ضد خورندگی دارد و در کاربردهای مختلف از فیلترهای فلزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس لایه داخلی فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB از پلی اتیلن پلیمری است و هیچ گونه ناخالصی طی تماس با آب از خود آزاد نمی کند.

از مهم ترین و رایج ترین کاربردهای این فیلتر استفاده از آن به عنوان فیلتر شنی، فیلتر کربنی و یا سختی گیر در دستگاه های تصفیه آب صنعتی است.

فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB

فیلتر فایبر گلاس هیدروتک HIDROTEK مدل TK2472TB

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط