فیلتر شنی تند در صنعت تصفیه آب

فیلتر شنی تند در صنعت تصفیه آب

فیلتر شنی یا صافی شنی تند یکی از معمول ترین انواع فیلتر شنی است که در صنعت تصفیه آب به منظور تولید آب شفاف و حذف کدورت آب از آن استفاده می شود.

منظور از فیلترهای شنی تند بار هیدرولیکی بالایی است که در مقایسه با فیلتر شنی کند دارد. این نسبت بین فیلتر شنی تند تا فیلتر شنی کند معمولا 20 تا 40 برابر بار هیدرولیکی است.

مقدار آب تصفیه شده از فیلتر شنی تند نسبت به فیلتر شنی کند چندان مطلوب نمی باشد، اما به منظور کمیت عموما بهتر از فیلترهای شنی کند عمل می کند.

فیلتر شنی تند متشکل از مخزن فیلتر است که می تواند در جنس های مختلفی از جمله فلز، استیل یا فایبر گلاس و غیره تولید شود.

شامل مدیای فیلتر یعنی شن یا سیلیس و شن پشتیبانی، سیستم زهکشی تحتان و تراف های آب شستشو است.

در فیلترهای شنی آب از بخش بالایی وارد می شود و سپس از لایه های شن و ماسه عبور می کند و تصفیه می شود، زهکشی مخزن فیلتر شنی توسط مجموعه ای از لوله های سوراخی که در کف مخزن وجود دارد صورت می پذیرد.

به این نکته توجه داشته باشید که مخزن فیلتر می تواند به صورت فیلترهای تند ثقلی (باز) و یا بسته (فیلترهای سریع تحت فشار) ساخته شود.

بستر فیلتر شنی تند باید شامل سه نوع سیلیس با دانه بندی مختلف باشد، ضریب یکنواختی فیلترهای شنی تند نیز نباید از 1.65 بیشتر شود. بار فیلتر شنی تند همچنین نباید از 5 تا 10 متر مکعب در ساعت بیشتر باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از فعالان در زمینه تصفیه آب، انواع بسیار مختلفی از فیلترهای شنی با ظرفیت های مختلف و با بهره گیری از تجهیزات اولیه درجه یک را نصب و راه اندازی می کند.

فیلتر شنی تند در صنعت تصفیه آب

فیلتر شنی تند در صنعت تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط