فیلتر توری تصفیه اب صنعتی

فیلتر توری تصفیه اب صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی انواع بسیار مختلفی از فیلترها برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به کیفیت آب مناطق مختلف از فیلترهای مختلفی برای تصفیه هرچه بهتر آب در دستگاه استفاده می شود.

فیلتر توری صنعتی وظیفه تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارد، یعنی جامدات معلق درشت موجود در آب مانند شن و ماسه و گل و لای و ذرات بزرگتر توسط این فیلتر حذف می شوند.

فیلتر توری عموما قبل از هر فیلتری در دستگاه نصب می شود و کاربرد آن در مواردی است که ذرات معلق موجود در آب درشت تر از حد معمول باشند.

در این موارد برای اینکه فیلتر الیافی به سرعت کارایی خود را از دست ندهد از فیلتر توری قبل از فیلتر الیافی استفاده می شود تا فیلتر توری بتواند بخش عمده ای از ناخالصی های درشت را جذب کند تا وارد فیلتر الیافی نشود.

از مزیت های قابل توجه فیلتر توری این است که منجر به افزایش طول عمر سایر فیلترها می شود و به همین دلیل هزینه های سرویس و نگهداری از دستگاه را بسیار کاهش می دهد.

فیلترهای توری همچنین قابلیت شستشو دارند، در واقع تا زمانی که بدنه فیلتر دچار شکستگی نشده باشد، می توان از آن استفاده کرد.

با توجه به کیفیت آب ورودی به دستگاه، باید هر چند وقت یک بار فیلتر توری را تمیز کرد، البته اغلب محفظه های صنعتی که برای قرارگیری فیلتر الیافی به کار برده می شود، شیر دار هستند و نیاز به باز کردن فیلتر برای شستشو آن نیست.

فیلتر توری از جنس پلاستیک پلی پروپیلن یا استیل ساخته می شود و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

فیلتر توری تصفیه اب صنعتی

فیلتر توری تصفیه اب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط