فیلتر الیافی صنعتی 20 اینچ جامبو جوی واتر JOYWATER

فیلتر الیافی صنعتی 20 اینچ جامبو جوی واتر JOYWATER

جوی واتر (joy water) یکی از تولید کنندگان نمونه و معروف سازنده انواع فیلترها و دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی می باشد و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن در کشور تایوان واقع شده است. این کمپانی با فعالیت گسترده در این زمینه توانسته است از اعتبار و شهرت بهره مند گردد.

فیلتر الیافی صنعتی 20 اینچ جامبو جوی واتر از فیلترهای استاندارد و با کیفیت است که با پیشرفته ترین و ارزنده ترین مواد اولیه طراحی و ساخته شده است. این فیلتر از جنس مواد پلی پروپیلن با گرید غذایی است و از آنجایی که مواد اولیه به کار برده شده در ساخت این فیلتر از مواد مرغوب و استاندارد تهیه شده است، هیچ گونه ماده سمی و ناخالصی از آن آزاد نمی شود.

این فیلتر با قطر جامبو و با ارتفاع 20 اینچ در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی قابلیت استفاده دارد و به صورت کارتریجی طراحی شده است. در واقع الیاف پلی پروپیلن به دور محوری استوانه ای شکل چرخیده اند و ساختاری نسبتا فشرده را به وجود آورده اند. بر روی این غشاء منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است و ناخالصی های معلق درون آب چون شن و ماسه، خاک، گل و لای، لجن و جلبک ها بین این منافذ به دام افتاده و اجازه خروج به فیلترهای بعدی را پیدا نمی کنند. از این رو آب خروجی از این فیلتر کدورت خود را از دست می دهد و بسیار شفاف تر می شود.

زمان تعویض فیلتر الیافی تحت تاثیر عوامل مختلفی چون کیفیت و میزان مصرف آب تغییر پیدا می کند. زمان تعویض فیلتر الیافی با توجه به تغییرات رنگی که در بدنه آن به وجود می آید میسر می شود. رنگ این فیلتر در ابتدا سفید و پس از گذشت حدودا سه ماه تغییر پیدا کرده و به رنگ قهوه ای روشن تا تیره در می آید.

فیلتر الیافی صنعتی 20 اینچ جامبو جوی واتر JOYWATER

فیلتر الیافی صنعتی 20 اینچ جامبو جوی واتر JOYWATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط