فروش میکسرهای مستغرق تصفیه فاضلاب

فروش میکسرهای مستغرق تصفیه فاضلاب

میکسر یا همزن ها در صنعت تصفیه آب و فاضلاب کاربرد فراوانی دارند و نقش موثری را در جداسازی آلاینده ها از آب ایفا می کنند. میکسرها انواع بسیار مختلفی دارند و با توجه به مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

دور موتور این میکسرها می توان تند و یا کند باشد و بر اساس همین ویژگی میکسرها در دو دسته میکسر دور تند و میکسر دور کند قرار می گیرند. همچنین میکسرهای مورد استفاده در تانک ها و مخازن می تواند ثابت و یا شناور باشند و به آن ها میکسرهای مستغرق ثابت و یا شناور می گویند.

به صورت کلی میکسرها با اختلاط و به هم زدن آب و فاضلاب نقش مهمی را در فرآیند فیلتراسیون آلاینده ها دارند.

میکسر مستغرق بریو توان ایجاد جریانی بسیار قوی در جهت از بین بردن لایه بندی آب دارد و با اختلاط و به هم زدن لایه های آب و فاضلاب منجر به احیاء رسوبات می شود. از پرکاربردترین موارد مورد استفاده از این میکسر می توان  مخازن انوکسیک، مخازن خنثی سازی و مخازن متعادل ساز را نام برد.

جنس بدنه این میکسر از آلیاژی مخصوص است که در برابر خوردگی و عوامل دیگر از مقاومت بالایی برخوردار است. جنس پروانه های آن نیز از پلیمر بوده و بسیار محکم می باشد.

موارد مورد استفاده :

  • اختلاط مخازن آب و فاضلاب
  • احیای دریاچه ها و باتلاق ها و استخرهای پرورش ماهی
  • میکسر بسیار مناسب جهت استفاده در مخازن انوکسیک
  • بسیار کاربردی در تصفیه خانه های فاضلاب بهداشتی
  • گاز زدایی
  • احیاء کننده رسوبات
  • یکنواخت سازی بسیار دقیق در مخازن متعادل ساز

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در صنعت آب و فاضلاب و دستگاه های تصفیه آب است. این شرکت طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی است و برای ساخت آنها از بهترین قطعات و تجهیزات استفاده می کند.

همچنین این قطعات، تجهیزات و دستگاه های تصفیه آب را با بهترین قیمت به فروش می رساند. همچنین فروش میکسرهای مستغرق را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب انجام می دهد.

فروش میکسرهای مستغرق تصفیه فاضلاب

فروش میکسرهای مستغرق تصفیه فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط