فروش دستگاه ازن ژنراتور در صنعت تصفیه آب

فروش دستگاه ازن ژنراتور در صنعت تصفیه آب

یکی از اصلی ترین و مهم ترین سیستم هایی که در صنعت تصفیه آب جهت گندزدایی استفاده می شود سیستم ازن ژنراتور است. ازن بدلیل اینکه مواد شیمیایی در خود ندارد و به هیچ عنوان خطری برای موجودات زنده ایجاد نمی کند در تمامی کشورهای پیشرفته جایگزینی بسیار مناسب برای کلر شده است.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و شناخت دستگاه های ازن ژنراتور تمایل به استفاده از آن ها و جایگزین کردن آن با سایر سیستم های گندزدا افزایش پیدا کرده است.

از دستگاه های ازن ژنراتور  به جای سیستم های تزریق کلر در تصفیه آب استخرها استفاده می کنند. تزریق کلر به آب سبب بروز مشکلاتی از قبیل  خشکی پوست، سوزش چشم و حساسیت تنفسی می شود در حالی که دستگاه ازن ژنراتور هیچ گونه عوارضی ندارد. البته نکته مهم این است که قیمت سیستم های گندزدای ازن به مراتب نسبت به کلر بالاتر است.

کاربرد ازن ژنراتور در گندزدایی و تصفیه آب و فاضلاب :

  • حذف کننده و از بین برنده تمامی ویروس های موجود در آب
  • اکسید کننده بسیار قوی آهن و منگنز به حلال های قابل فیلتر
  • مورد استفاده در صنایع تصفیه آب و فاضلاب، استخرهای شنا و پرورش آبزیان

قیمت دستگاه ازن ژنراتور :

طی عوامل مختلفی قیمت دستگاه های ازن ژنراتور متغیر است مانند :

  • میزان دبی آب
  • حجم آب بر اساس لیتر
  • استفاده از کپسول هوا ساز
  • نوع کمپرسور و نوع هواساز دستگاه ازن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های ازن ژنراتور را با قیمت مناسب به فروش می رساند. این شرکت طراح و مجری دستگاه ها و تجهیزات صنعتی است که علاوه بر فروش تجهیزات و دستگاه ها شما را برای انتخاب یک دستگاه مناسب با هزینه ی کم راهنمایی می کند.

فروش دستگاه ازن ژنراتور در صنعت تصفیه آب

فروش دستگاه ازن ژنراتور در صنعت تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط