فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UABR

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UABR

فاضلاب های تولیدی از صنایع، فاضلاب های بهداشتی و مسکونی و سایر فاضلاب های تولیدی در تصفیه خانه ها به صورت های مختلف و با روش های متعدد انجام می شود. یکی از این فرآیندهای تصفیه فاضلاب که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد UABR است.

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UABR به صورت رشد چسبیده یا رشد معلق دسته بندی می شود. در واقع در این روش از راکتور بافل دار بی هوازی به عنوان پایه ای برای رشد میکروارگانیسم ها استفاده می کنند. در این سیستم فاضلاب پس از گذشتن از بافل ها به علت اینکه تحت واکنش های بیولوژیکی قرار گرفته است، دارای بار آلودگی بسیار کمتری می گردد.

راکتور بافل دار بی هوازی در سیستم UABR بافل هایی را در جهت ایجاد جریان رو به بالای فاضلاب از میان راکتورهای بی هوازی فراهم می کند. بر اثر این جریان و گازی که حین واکنش تولید می گردد، لجن موجود در راکتور به آرامی بالا و پایین می شود و با جریانی بسیار کند درون راکتور به حرکت در می آید.

روش راکتور بافل دار بی هوازی UABR یکی از موثرترین راه حل ها در حذف آلاینده ها با قدرت بالا می باشد. زمان ماند هیدرولیکی در این روش نزدیک به 40% کمتر از روش متعارف UASB است.

مزایای تصفیه فاضلاب به روش UABR :

  • پایداری و مقاومت بسیار بالا در برابر شوک های بار آلی
  • زمان بهره برداری طولانی بدون نیاز به دفع لجن تولیدی
  • مقاومت و استحکام بسیار بالا در برابر مواد خورنده و سمی موجود در فاضلاب
  • زمان ماند هیدرولیکی پایین نسبت به سایر فرآیندهای تصفیه فاضلاب مشابه
  • امکان بهره برداری تناوبی
  • فاقد بخش های متحرک
  • هزینه ساخت نسبتا پایین
  • عدم نیاز به تجهیزات جدا کننده فاز جامد و گاز
فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UABR

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش UABR

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط