فرآیند تصفیه فاضلاب به روش اکسیداسیون پیشرفته AOP 

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش اکسیداسیون پیشرفته AOP 

با توجه به اینکه پساب های ناشی از صنایع مختلف و فاضلاب های بهداشتی باهم تفاوت دارند و در هر کدام انواع مختلفی از آلاینده ها وجود دارد پس سیستم های تصفیه فاضلاب نیز در انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از روش ها جهت تصفیه نوع خاصی از فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

تصفیه فاضلاب به روش اکسیداسیون پیشرفته یا AOP یکی از روش های شیمیایی تصفیه فاضلاب است که در جهت حذف مواد آلی مشکل ساز و همچنین تجزیه موادی که در اکسیداسیون و روش های بیولوژیکی متعارف به صورت کامل تجزیه نمی شوند، به کار می رود.

در واقع فاضلاب هایی که نیاز به تصفیه ثالثیه دارند اغلب شامل غلظت های پایینی از مواد شیمیایی می باشند که برای حفظ سلامتی محیط زیست باید دوباره تصفیه شوند.

یکی از مزیت های تصفیه فاضلاب به روش AOP این است که در تولید غلظت بالای رادیکال هیدروکسیل بسیار قوی عمل می کند. این رادیکال به عنوان یکی از قوی ترین اکسید کننده ها قادر به اکسید نمودن اسیدها و آلاینده ها می باشد.

در روش AOP بدلیل اینکه سرعت واکنش و اکسیداسیون بسیار بالا است پس می تواند همزمان چندین نوع از آلاینده ها را مورد تصفیه و تجزیه قرار دهد.

مزایا تصفیه فاضلاب به روش AOP

  • سیستم تصفیه فاضلاب AOP در تمامی مقیاس ها حتی مقیاس های کوچک قابلیت راه اندازی دارد.
  • روشی بسیار کاربردی در حذف مواد سمی و آلی می باشد.
  • برای گند زدایی و استریل کردن آب بسیار مناسب است.
  • راه اندازی بسیار ساده ای دارد.
  • قابلیت حذف تمامی آلاینده ها، بدون اینکه به مرحله بعدی انتقال پیدا کنند.

معایب تصفیه فاضلاب به روش AOP

  • هزینه راه اندازی بالا در جهت تزریق مواد شیمیایی
  • ایجاد مواد اکسید کننده قوی و سمی

این روش از تصفیه فاضلاب برای تصفیه فاضلاب هایی با بار آلی بالا نظیر رنگرزی ها و نساجی ها بسیار مناسب می باشد.

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش اکسیداسیون پیشرفته AOP 

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش اکسیداسیون پیشرفته AOP

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط