فرآیند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با کمک چه تجهیزاتی انجام می شود ؟

فرآیند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با کمک چه تجهیزاتی انجام می شود ؟

اولین مرحله برای تصفیه آب، شناخت کامل و آنالیز کردن آب بر اساس فاکتورهای مختلف است. پس از اینکه به کمک ابزارهای مختلف کیفیت آب سنجیده شد از مراحل و تجهیزات متفاوتی برای تصفیه آب استفاده می کنند.

به صورت کلی دستگاه های تصفیه آب صنعتی آب ورودی را با تصفیه مقدماتی به درجه قابل قبولی از کیفیت می رسانند. در این مرحله موادی که سبب آسیب به غشاء ممبران و گرفتگی آن می شود باید به صورت کلی از آب حذف شوند.

این کار توسط فیلتر شنی انجام می پذیرد. فیلترهای کربنی نیز تاثیر بسزایی در بالا بردن کیفیت آب برای ورود به ممبران دارند.

فاکتور بعدی در تصفیه آب تنظیم PH است. در واقع PH یکی از مهم ترین پارامترها در کیفیت آب ورودی خام به دستگاه است. استاندارد PH آب ورودی به فیلتر ممبران بین 4-11متغیر می باشد.

برای تنظیم PH آب از مخازن تزریق کننده و تزریق مواد شیمیایی مناسب برای خنثی سازی PH آب استفاده می کنند.

جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی غشاء فیلتر ممبران یکی از مهم ترین عواملی است که برای بالا بردن طول عمر ممبران استفاده می شود. پمپ و مخازن تزریق کننده جهت پمپاژ مواد ضد رسوب (آنتی اسکالانت) فیلتر ممبران مورد استفاده قرار می گیرد.

پرشر وسل :

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی درون یک محفظه بسیار محکم از جنس SS یا FRP قرار می گیرد. طراحی و تعداد این وسل ها با توجه به ظرفیت دستگاه محاسبه می گردد.

فیلتر ممبران :

اصلی ترین و مهم ترین واحد جدا کننده ناخالصی های درون آب توسط فیلتر ممبران انجام می پذیرد. پس انتخاب فیلتر ممبران با کیفیت می تواند در روند کاری سیستم بسیار موثر باشد.

فرآیند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با کمک چه تجهیزاتی انجام می شود ؟

فرآیند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با کمک چه تجهیزاتی انجام می شود ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط