غشای اولترا فیلتراسیون ultra filtration پلیمری

غشای اولترا فیلتراسیون ultra filtration پلیمری

این غشا توانایی خالص سازی و جداسازی در ابعاد بزرگ را دارد چنان که می تواند ذراتی مانند چربی ها ، باکتری ها ، پروتیین ها، کلویید ها و ذرات معلق حذف کند این به این معناست که ذرات دارایی وزن مولکولی کم و یون های تک ظرفیتی اجازه ی عبور را دارند.

اندازه حفرات غشای اولترافیلتراسیون (UF) در محدوده ۰٫۰۱ – ۰٫۱ µm قرار دارد و بنابراین این دسته از غشاها ازلحاظ توانایی جداسازی در میان غشاهای میکروفیلتراسیون و نانوفیلتراسیون قرار می‌گیرند.

نیروی محرکه جداسازی در فرآیندهای غشایی UF فشار است و برای انجام عملیات جداسازی با غشای اولترافیلتراسیون پلیمری ، به فشاری در حدود ۵۰ – ۱۲۰ psi (۳٫۸ – ۴٫۳ bar) نیاز است.

برخی از ویژگی های غشای اولترا فیلتراسیون ultra filtration پلیمری :

مقاومت بالا :

لایه ای که می تواند به یک غشا استحکام و مقاومت را بدهد لایه ی پلی استری می باشد که اجزا این غشای اولترا فیلتراسیون پلیمری غشاهای فیلم نازک مرکب (TFC) هستند که بر روی یک لایه پلی‌استری، فیلم‌کشی می‌شوند که فشر های بالایی را می تواند متحمل شود.

استفاده در انواع جداسازی :

برای انجام جداسازی و خالص سازی در صنایع و کاربرد های مختلف باید از غشا های مختلف با حفرات مربوط به کار مورد نظر استفاده نمود که می توان بنا بر استفاده ی مصرف کننده بُرش وزن مولکولی (MWCO) متفاوتی در محدوده ۱-۵۰۰ kDa داشته باشند.

رسوب‌گیری کمتر و شار خروجی بیشتر :

غشاهای UF پلیمری در حین فرآیند ساخت و یا پس از ساخت تحت عملیات اصلاح توده‌ای یا سطحی قرار می‌گیرند تا رسوب‌گیری آنها کمتر شده و طول عمر بیشتری داشته باشند. این غشاها پس از عملیات اصلاح، شار عبوری بیشتر و سطحی هموارتر خواهند داشت.

غشای اولترا فیلتراسیون ultra filtration پلیمری

غشای اولترا فیلتراسیون ultra filtration پلیمری

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط