عملکرد کربن اکتیو جاکوبی گرید 1000 

عملکرد کربن اکتیو جاکوبی گرید 1000

جاکوبی یک سازمان تولیدی بین المللی با بیش از 20 تاسیسات تولید و فرآوری و دو کارخانه فعالسازی در اروپا می باشد . انواع کربن اکتیو در شکل های ظاهری گرانولی ، پودری ، میله ای (اکسترود شده) کروی ، نمدی و پارچه ای ، در سایز های مختلف و برای کاربردهای مختلف با آنالیزهای مناسب در این شرکت تولید می شود که دارای استاندارد است.

زغال اکتیو جاکوبی از طریق فرآیند بخار بر روی نوع خاصی از زغال سنگ تولید می شود که دارای قدرت جذب بالا و استحکام زیادی است. نسبت به دیگر کربن اکتیوها در عمل بک واش و احیای مجدد فیلتر میزان هدر رفت کربن کمتر است.

کربن اکتیو از مواد کربنی زغال سنگ چوب نارگیل تولید می شود در واقع کربن های فعال یک ماده بسیار جاذب و متخلخل است که توانایی جذب هزاران ماده آلی و غیر آلی دارد از کربن اکتیو جاکوبی در تصفیه آب شهری، نیمه صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت حذف مواد ارگانیک محلول، آفت کش و مواد شیمیایی، طعم بو مزه بد داخل آب را دارد.

کربن اکتیو دستگاه تصفیه آب صنعتی درون یک کیسه قرار دارد که هنگام استفاده درون سختی گیر می ریزند. این کربن حتی قدرت حذف برخی فلزات سنگین همچنین مقداری کلر را نیز دارد.

کربن اکتیو جاکوبی در بازیافت طلا، ساخت و تولید دارو، زنگ زدایی از قند و شکر و حتی در آکواریوم ها و سیستم های تصفیه هوا نیز کاربرد دارد. کربن اکتیو جاکوبی دارای استحکام، مقاومت و چگالی بالا در برابر سایش می باشد.

 موارد استفاده از این کربن زیاد می باشد برای مثال در استفاده صنعتی می توان از کربن فعال در صنایع پزشکی , برای تصفیه محصول های آبکاری فلزات، مصارف کشاورزی، استخرها به کار برد. کاربرد کربن اکتیو جاکوبی بسیار گسترده تر از موارد ذکر شده می باشد.

عملکرد کربن اکتیو جاکوبی گرید 1000 

عملکرد کربن اکتیو جاکوبی گرید 1000

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط