عملکرد فیلتر شنی تحت فشار در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

عملکرد فیلتر شنی تحت فشار در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

فیلتر شنی یکی از فیلتر های رایج و بسیار مهم در دستگاه های تصفیه آب صنعتی است که در یک دسته بندی کلی بر اساس نوع عملکرد به سه دسته فیلتر شنی تحت فشار و فیلتر شنی تند و فیلتر شنی کند تقسیم بندی می شوند.

فیلترهای شنی تحت فشار یکی از پر مصرف ترین و رایج ترین انواع فیلتر در صنعت تصفیه آب می باشند. از مهم ترین عواملی که باعث شده استفاده از این فیلتر بسیار رایج باشد، سرعت بسیار بالای تصفیه آب در این فیلترها است.

فیلترهای شنی تحت فشار می توانند ذرات معلق موجود در آب را تا اندازه 100 میکرون حذف کنند. مخازن فیلتر شنی به شکل استوانه ای طراحی می شوند و در دو نوع افقی یا عمودی ساخته می شوند.

فیلتر شنی تحت فشار افقی در مواردی که دبی آب بالا است بیشتر کاربرد دارد. اما در هر دو نوع فیلتر شنی تحت فشار به گونه ای ساخته می شود.

که در زمان انجام فرآیند تصفیه آب و یا عملیات شستشو معکوس آب از میان بستر سیلیس کاملا یکنواخت عبور کند. در فیلترهای شنی تحت فشار بهتر است جنس نازل ها و آب جمع کن ها از پروپیلن باشد.

حداکثر ارتفاع سیلیس در این نوع فیلتر شنی باید 100 سانتی متر باشد، همچنین معمولا 1.3 مخزن را خالی نگه می دارند تا سطح خالی و آزادی برای شناور بودن ذرات معلق و انبساط بستر فیلترها وجود داشته باشد.

علاوه بر این اگر فضای داخلی مخزن خالی باشید زمان بین دو احیای بستر سیلیس نیز افزایش پیدا می کند.

عملکرد فیلتر شنی تحت فشار در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

عملکرد فیلتر شنی تحت فشار در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط