علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس که با عنوان آب شیرین کن صنعتی نیز شناخته می شوند یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی هستند که در صنایع مختلف جهت تهیه آب تصفیه شده با حجم بالا از آنها استفاده می شود.

قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی متغیر است و عوامل گوناگونی می توانند در قیمت این دستگاه ها تاثیر گذار باشند.

تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی نیاز به پیش تصفیه آب ورودی دارند. نوع و تعداد سیستم های پیش تصفیه در قیمت دستگاه بسیار تاثیر گذار است.

با توجه به کیفیت آب ورودی می توان از انواع پیش تصفیه ها استفاده کرد. به طبع هرچقدر تعداد و کیفیت فیلترهای پیش تصفیه بالاتر برود، قیمت دستگاه نیز افزایش خواهد یافت.

سختی آب ورودی از دیگر عوامل تاثیر گذار در انتخاب دستگاه تصفیه آب صنعتی است. هر چقدر سختی آب بالاتر باشد هزینه نصب ، راه اندازی ، تعمیر و سرویس دستگاه بالاتر می رود.

پمپ به عنوان واحدی اصلی و مهم در دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس شناخته می شود. پمپ با ایجاد فشار بالا برای آب تاثیر بسزایی در تصفیه بهتر آب دارد.

به همین علت مهم است در دستگاه از یک پمپ با کیفیت استفاده کرد. پمپ های چینی و تقلبی کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به پمپ های ایتالیایی و اصل دارند. پس نوع پمپ نیز در قیمت دستگاه تاثیر گذار است.

انتخاب نوع تابلو برق و تجهیزات کنترلی که در دستگاه تصفیه آب صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دستی یا اتومات بودن آن ها می تواند قیمت دستگاه را تغییر دهد.

سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

  • انتخاب نوع اتصالات به کار برده شده در دستگاه
  • انتخاب نوع فیلتر ممبران و ظرفیت و کیفیت آن
  • انتخاب جنس و کیفیت هوزینگ ها و مخازن دستگاه
  • کیفیت و مقاومت شاسی دستگاه تصفیه آب صنعتی
علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط