شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء

شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء

شبکه جمع آوری فاضلاب ابتدایی ترین مرحله برای تصفیه فاضلاب است. شبکه های جمع آوری فاضلاب خود نیز بسته به نوع فاضلاب در انواع مختلفی قرار می گیرند و هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند.

شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء یکی از انواع روش های جمع آوری فاضلاب است و مزایا و معایب خاص خود را نیز دارد.

در شبکه های جمع آوری فاضلاب مجزاء از دو شبکه جمع آوری استفاده می کند. یکی از این شبکه ها جهت جمع آوری فاضلاب بهداشتی و دیگری برای جمع آوری پساب های سطحی به کار می رود.

به بیان دیگر فاضلاب های بهداشتی و فاضلاب ناشی از صنایع تجاری و صنعتی که در حومه شهر قرار دارند به صورت جداگانه و مجزاء جمع آوری می شوند و سپس به صورت جدا به تصفیه خانه های فاضلاب انتقال داده می شوند. برای جمع آوری پساب های سطحی نیز از شبکه ای مجزاء استفاده می کنند.

  • مزایای شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء :

از مزایا جمع آوری فاضلاب مجزاء می توان به میزان جریان کمتر پساب و قطر کمتر لوله های شبکه اشاره کرد. این شبکه ها بار هیدرولیکی بسیار کمتری دارند و در نتیجه کنترل و هدایت آنها آسان تر می باشد. از دیگر مزایای شبکه های جمع آوری فاضلاب مجزاء می توان به کاهش ظرفیت پمپ ها و سایر هزینه های جانبی تصفیه خانه های فاضلاب اشاره کرد.

  • معایب شبکه های جمع آوری فاضلاب مجزاء :

یکی از معایب در شبکه های جمع آوری فاضلاب مجزاء این است که به علت کوچک بودن قطر لوله ها به ویژه در خط های فرعی امکان مسدود شدن و گرفتگی لوله ها نیز بیشتر شده و در نتیجه هزینه نگه داری و سرویس لوله ها بالاتر رفته و تمیز کردن لوله ها نیز مشکل تر می شود.

شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء

شبکه جمع آوری فاضلاب مجزاء

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط