سیستم دوز فاضلاب لجن با تجهیزات پلیمری

سیستم دوز فاضلاب لجن با تجهیزات پلیمری :

بر اساس تجربیات موفق زیادی که در صنعت تصفیه آب وجود دارد ، تجهیزات پلیمری برای آماده سازی دستگاه و دوز اتوماتیک پودر خشک سری PL که در تهیه، ذخیره و دوز پودر و مایعات کاربرد دارد، تولید شده شده است. غلظت دوز محلول تهیه شده را در طی فرآیند صنعتی به طور مداوم اندازه گیری می کند.

تجهیزات اتوماتیک پلیمری (پلی الکترولیت)، پودر پلیمر یا محلول چسبناک را در یک محلول مناسب و همگن مخلوط می کند. این محلول برای آبگیری از لجن اضافه شده است. ذرات جامد حاوی آب به مواد جامد لخته شده اضافه می شوند تا به آبگیری یا رسوب زدایی / تصفیه کمک کنند.

تجهیزات شامل یک مخزن مخلوط و رگ دوز است. در ظرف مخلوط، یک محلول همگن ساخته می شود. دوزینگ پمپ محلول پلیمر را در دستگاه آبگیری لجن یا آبی که قبل از رسوب یا تصفیه لخته می شود را تغذیه می کند.

ویژگی های اصلی :

این کار برای بهره برداری ، نگهداری راحت و کاهش بسیار زیاد هزینه عملیاتی می باشد.

عملکرد مداوم با مقادیر از پیش تعیین شده شیمیایی / نسبت دوز آب با واحد کنترل.

عملکرد دستگاه با ایمنی و قابلیت اطمینان، دارای عملکرد محافظت خودکار و زنگ خطر است.

متریال این دستگاه از مقاومت خوبی در برابر خوردگی برخوردار است و بخش هایی که در تماس با محیط قرار گرفته اند همگی از جنس استیل ضد زنگ هستند.

حلالیت مایع با توجه به تقاضای واقعی قابل تنظیم است. (به طور کلی 0.05٪ – 0.5٪) با عملکرد گرمایش می تواند به طور موثر از خراب شدن آگلومراسور پودری مرطوب جلوگیری کند.

دستگاه می تواند به طور خودکار متناوب باشد و مخلوط متقابل را در زمان آماده به کار متوقف کند. بنابراین سنسور سطح مایع مخلوط یک سیستم انتقال پودر خودکار است. این سنسور می تواند سطح پایین ، متوسط و بالا را حس کند.

جزئیات سریع :
  • محل مبدا : چین
  • نام محصول : سیستم دوز فاضلاب لجن با تجهیزات پلیمری
  • کاربرد : تصفیه شیمیایی لجن فاضلاب
  • مواد : فولاد ضد زنگ
  • نام کوتاه : تجهیزات پلیمر
  • تابع : سیستم دوز خودکار
  • گواهینامه : ISO 9001
سیستم دوز فاضلاب لجن با تجهیزات پلیمری

سیستم دوز فاضلاب لجن با تجهیزات پلیمری

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم یدکی دستگاه تصفیه آب و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط