سیستم تغذیه آب در بویلر تصفیه آب صنعتی

سیستم تغذیه آب در بویلر تصفیه آب صنعتی

بویلرها در صنعت تصفیه آب کاربرد فراوانی دارند و به وفور از آنها در صنایع گوناگون استفاده می شود. به صورت کلی می توان گفت بویلرها از سه بخش اصلی ساخته شده اند و هر کدام از این بخش ها به صورت جزئی تر دارای تجهیزات مختلفی هستند.

  • سیستم آب تغذیه
  • سیستم بخار
  • سیستم سوخت

در حالت جزئی تر اجزاء اصلی سیستم بویلر شامل : گرم کننده آب تغذیه، دی اریتور، پمپ تغذیه، اکونمایزر، کندانسور و سوپرهیتر است.

سیستم آب تغذیه :

سیستم آب تغذیه در بویلرها وظیفه دارند تا آب مورد نیاز مجموعه را فراهم کنند. آب موجود در سیستم به صورت اتوماتیک و کاملا خودکار آب را برای دسترسی به بخار کافی تنظیم می کند. در این قسمت از بویلر نیز شیرهای کنترل و نمایشگر دستگاه وظیفه دارند تا اطلاعات مربوطه را در هر لحظه نمایش دهند تا مصرف کننده در ارتباط با بهبود فرآیند تصفیه اطلاعات کافی را در دسترس داشته باشد.

گرم کن هایی که در آب تغذیه وجود دارند گرمای اضافی و همچنین خروجی بخار را جهت پیش گرمایش فراهم می کنند. به نوعی پیش گرمایش آب موجود در بویلر انرژی مصرفی را برای تبدیل آب به بخار کاهش می دهد.

آب موجود در سیستم بویلر حاوی اکسیژن است. این اکسیژن ناشی از نشتی کندانسور و پمپ می باشد. اکسیژن موجود در آب سبب می شود تا خوردگی و آسیب در سیستم افزایش پیدا کند. در این قسمت اکسیژن و سایر گازهای موجود در آب توسط دی اریتور از آب حذف می شوند. در واقع دی اریتور به صورت مکانیکی و با عبور بخار از گرم کن تغذیه، اکسیژن و سایر گازهای موجود در آب نظیر دی اکسید کربن را از آب جدا می کند. البته دی اریتور در سیستم ها و مجموعه های بزرگ بویلر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم تغذیه آب در بویلر تصفیه آب صنعتی

سیستم تغذیه آب در بویلر تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط