سپتیک تانک فایبر گلاس در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

سپتیک تانک فایبر گلاس در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و جهت کاهش بار آلودگی فاضلاب ورودی، سپتیک تانک است. سپتیک تانک ها ساختاری ساده دارند اما از نظر جنس دارای دامنه گسترده ای می باشند. سپتیک تانک فایبر گلاس از محصولات پرکاربردی است که امروزه بیشتر از سایر سپتیک تانک ها مورد استتفاده قرار می گیرد.

بدلیل اینکه فایبر گلاس نسبت به فلز در طبیعت ماندگاری بیشتری دارد، از آن استفاده بیشتری می شود. با استفاده روز افزون از محصولات فایبر گلاس، این ماده جایگاه ویژه ای به عنوان ماده اولیه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب بدست آورده است.

از مهم ترین و قابل توجه ترین ویژگی های سپتیک تانک فایبر گلاس نسبت به سایر سپتیک تانک ها می توان قیمت مقرون به صرفه تر، ساخت بر اساس هر ابعاد و مونتاژ در محل نصب را نام برد. حتی در مواقعی که امکان دسترسی و انتقال حجم بزرگ از مخزن سپتیک تانک به مکان مورد نظر وجود ندارد، می توان با انتقال پنل های فایبر گلاس و اجرای عملیات در محل نصب، این مشکل را بر طرف نمود.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سپتیک تانک های فایبر گلاس می توان به دارا بودن پوشش ضد اشعه یوی وی اشاره کرد. این ویژگی منحصر به فرد سبب می شود تا بتوان مخازن فایبر گلاس را در مدت های طولانی و در محیط های طبیعی و در معرض نور مستقیم خورشید استفاده کرد. سپتیک تانک های فایبر گلاس از نظر بهداشتی بسیار قابل اطمینان هستند و با ایزولاسیون کامل هیچ گونه طعم و ناخالصی اضافه ای را به آب اضافه نمی کند.

امکان مدفون کردن مخازن و سپتیک تانک هایی که از جنس فایبر گلاس هستند وجود دارد. زیرا جداره های سپتیک تانک های فایبر گلاس از مقاومت و توان بالایی در برابر فشار خاک و عوامل محیطی برخوردار هستند.

 سپتیک تانک فایبر گلاس در صنعت تصفیه آب و فاضلاب


سپتیک تانک فایبر گلاس در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط