سپتیک تانک بتنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

سپتیک تانک بتنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

سپتیک تانک (Septic tank) از پرکاربردترین و ساده ترین تجهیزات برای تصفیه فاضلاب است و امکان تصفیه فاضلاب حتی با حجم های بسیار بالا را دارد. سپتیک تانک ها از نظر جنس در انواع بسیار مختلفی نظیر فایبر گلاس، پلی اتیلن و سپتیک تانک های بتنی ساخته شده اند.

مخازن سپتیک تانک دارای چند مخزن مجزاء هستند و در قسمت اول این مخازن مواد و آلاینده های درشت ته نشین می شوند و در کف مخزن انباشته می شوند.

در سپتیک تانک ها همچنین چربی ها و روغن های شناور بر روی سطح آب جمع می شوند و در نهایت میکروارگانیسم های موجود در فاضلاب در شرایط بی هوازی قرار می گیرند و بخش کثیری از آلاینده ها تجزیه می شوند. آب با خروج از سپتیک تانک بار آلودگی بسیار کمتری پیدا می کند.

سپتیک تانک های بتنی در جهت بهره مندی آسان و به عنوان سپتیک تانک ارزان قیمت و مقرون به صرفه شناخته می شوند و از نظر ساختاری همانند سایر سپتیک تانک ها هستند و درون آنها توسط دیواره به دو قسمت تقسیم می گردد.

دیواره ای که این مخازن را به دو بخش تقسیم کرده است باعث می شود تا از ورود مواد ته نشین شده و چربی های شناور در بخش اول به بخش دوم جلوگیری گردد.

مصالح به کار برده شده در سپتیک تانک های بتنی از بتن مسلح و با استفاده از سیمان ضد سولفات است. پوشش داخلی سپتیک تانک های بتنی به صورت ایزوسیل عایق بندی شده است و پوشش خارجی این نوع از سپتیک تانک ها با استفاده از ایزوگام عایق بندی می شود. ایزوگام باعث می شود تا فاضلاب درون مخازن به بیرون راه پیدا نکند.

سپتیک تانک های بتنی استحکام بسیار بالایی دارند و در برابر شرایط و دمای مختلف می توانند مقاومت کافی را نشان دهند.

سپتیک تانک بتنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

سپتیک تانک بتنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • دستگاه میکس فاضلاب یا سپتیک

مطالب مرتبط