سنجش عوارض استفاده از آنتی اسکالانت با استفاده از نرم افزار

سنجش عوارض استفاده از آنتی اسکالانت با استفاده از نرم افزار

ضمن اینکه آنتی اسکالانت یکی از مواد شیمیایی قوی است و برخورد با پوست، استنشاق و چشیدن آن می تواند اثرات بسیار مخرب و خطرناکی داشته باشد.

تزریق صحیح این ماده و انتخاب دوز مناسب نیز از دیگر موارد بسیار مهم است که اگر به درستی انجام نشود می تواند عوارض بسیاری را به همراه داشته باشد.

تزریق آنتی اسکالانت و انتخاب دوز مناسب و میزان حلال به کار برده شده در آماده سازی حلال بسیار مهم است و باید حتما توسط متخصص انجام شود.

در غیر این صورت علاوه بر اینکه آنتی اسکالانت حتی در صورت کیفیت بالا قادر به از بین بردن رسوبات نمی باشد، بلکه ممکن است اثرات مخرب تری نیز به همراه داشته باشد.

در صورتی که انتخاب آنتی اسکالانت بر اساس نوع درست و با در نظر گرفتن نوع رسوبات تشکیل شده و تعیین میزان دوز مورد نیاز بر اساس دبی ورودی و مشخصات آب ورودی به دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس انجام شود.

هیچ عوارضی در نرم افزار نشان داده نمی شود. البته می توان با استفاده از نرم افزاری به نام COROLA.T مقدار دوز تزریقی آنتی اسکالانت را بدست آورد.

البته نرم افزارهایی که به نحوه آماده سازی محلول برای تزریق به سیستم اسمز معکوس طراحی شده اند نیز در این راستا بسیار موثر است.

زیرا این نرم افزارها با حسابرسی و بررسی های بسیار دقیق تر بهترین میزان دوز تزریقی آنتی اسکالانت را تعین می کنند.

به طور معمول میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت با توجه به در نظر گرفتن عواملی مانند آنالیز آب خام ورودی، دما و PH متفاوت است، اما در اغلب موارد این بازه در محدوده بین 1-6 PPM می باشد.

سنجش عوارض استفاده از آنتی اسکالانت با استفاده از نرم افزار

سنجش عوارض استفاده از آنتی اسکالانت با استفاده از نرم افزار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط