سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا از وارد کنندگان دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی می باشد. این شرک

ت با بیش از یک دهه تجربه خدمات بسیار گسترده و کارآمدی را در این صنعت عرضه کرده است. سرویس و نگه داری دستگاه های تصفیه آب چه صنعتی ، چه نیمه صنعتی و چه خانگی امری بسیار مهم و ضروری است. زیرا با تعمیر و سرویس قطعات سیستم، می توانید عملکردی بسیار قابل قبول را از دستگاه دریافت کنید و طول عمر سیستم را نیز بالاتر ببرید.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در گلخانه ها، مدارس، اداره ها، کارگاه و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. کارشناسان فنی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با تجربه و مهارت لازم دستگاه تصفیه صنعتی و نیمه صنعتی مصرف کنندگان را سرویس و نگه داری می کنند.

کارشناسان و متخصصان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با شناخت کامل و آگاهی بسیار بالا خدمات گسترده ای را در ارتباط با سرویس و نگه داری سیستم شما ارائه می دهند. این خدمات شامل موارد ذیل می باشد :

  • سرویس کامل و ارائه خدمات پس از فروش اعم از تعویض فیلترها، تعویض قطعات خراب یا فرسوده. شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کیفیت ترین فیلترها را با ضمانت اصل بودن به مشتریان ارائه می کند.
  • ضد عفونی و رسوب زدایی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس نیمه صنعتی و صنعتی. با این کار تمامی رسوبات بجا مانده در شیلنگ ها و غشاء فیلتر ممبران از بین می روند و همچنین طول عمر فیلتر ممبران افزایش می یابد.
  • رفع ایرادات رایج در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از جمله عدم تولید آب تصفیه شده، ایراد روشن نشدن دستگاه تصفیه آب و سایر مشکلاتی که در روند کاری سیستم اختلال به وجود می آورد.
  • جابه جایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بنا به هر دلیلی.
سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط