دیفیوزر هوادهی حباب ریز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دیفیوزر هوادهی حباب ریز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دیفیوزر هوادهی یا دیفیوزر ممبرانی از قطعاتی است که در صنعت تصفیه آب و فاضلاب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. دیفیوزرها وسیله هوادهی هستند که معمولا به شکل های مختلفی چون دیسکی، لوله ای یا بشقابی ساخته می شوند.

وظیفه اصلی دیفیوزرها انتقال و هوا و ایجاد اکسیژن به فاضلاب های شهری یا پساب های صنعتی است. در روش تصفیه فاضلاب به روش بیولوژیکی هوازی، نیاز به تامین اکسیژن توسط انواع میکروارگانیسم ها برای تجزیه مواد آلی وجود دارد.

برای رسیدن به این امر استفاده از دیفیوزرهای حباب ریز بسیار مناسب است. از دیفیوزرهای حباب ریز همچنین جهت حذف مواد معلق، حذف چربی ها و روغن ها با روش های مختلف شناور سازی استفاده می کنند.

به صورت کلی دیفیوزرهای حباب ریز قادر هستند تا حباب هایی با اندازه ریزتر از دیفوزرهای حباب درشت تولید کنند. دیفیوزرهایی که اندازه حباب های تولیدی آن ریز است در اغلب موارد برای ایجاد سطح تماس بین سیال و هوا مورد استفاده قرار می گیرند.

دیفیوزرهای حباب ریز توانایی تولید حباب بین 1 الی 3 میلی متر را دارند. نکته قابل توجه این است که دیفیوزرهای حباب ریز ضریب انتقال اکسیژن بالاتری نسبت به دیفیوزرهای حباب درشت تولید می کنند.

دیفیوزرهای حباب ریز از نوع دیسکی بیشتر از سایر دیفیوزرها در صنعت تصفیه آب و فاضلاب مورد بهره وری قرار می گیرند.

در واقع هر چقدر حباب های هوای تولید شده توسط دیفیوزرها کوچک تر باشد راندمان بالاتری در انتقال اکسیژن به آب دارند. زیرا در این صورت افزایش سطح تماس بیشتر خواهد بود.

دیفیوزرهای حباب ریز در جنس های مختلفی ساخته می شوند. اما از پرکاربردترین آنها دیفیوزرهایی هستند که ممبران آن ها از جنس EPDM ساخته شده اند و بدنه و براکت آنها از جنس پلی آمید است.

نوع قفل براکت به بدنه دیفیوزر از ویژگی های هر دیفیوزر است که با چرخاندن براکت به بدنه تامین می شود.

دیفیوزر هوادهی حباب ریز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دیفیوزر هوادهی حباب ریز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط