دستگاه چربی گیر فاضلاب

دستگاه چربی گیر فاضلاب

جداسازی روغن و چربی خروجی از آشپزخانه و پسماندهای نفتی که در فاضلاب موجود است تنها با دستگاهی به نام چربی گیر قابلیت حذف دارند. تمامی موارد نام برده شده با دستگاه چربی گیر از فاضلاب جدا شده و در نتیجه کیفیت آب بالاتر رفته و بهتر تصفیه می شود.

با توجه به اینکه مقدار چربی در فاضلاب بسیار زیاد می باشد، محیط زیست نیز تمامی صنایع را ملزم به استفاده از دستگاه چربی گیر جهت حذف روغن ها از فاضلاب کرده است.

یکی از عمده ترین مشکلاتی که چربی ها برای تصفیه فاضلاب ایجاد می کنند، چسبیدن روغن به سطوح سیستم ها می باشد که در نتیجه سبب پایین آمدن راندمان دستگاه خواهند شد.

همچنین ورود چربی به فاضلاب شهری باعث گرفتگی لوله ها می شود. با ورود چربی به منابع آب چاه ها، درزهای جذب آب دچار گرفتگی می شوند و در نتیجه از ورود آب به چاه و نفوذ آن به حفره ها جلوگیری می کند.

عمده ترین ویژگی های چربی گیر :

  • نصب، راه اندازی و نگه داری سیستم های چربی گیر آسان می باشد.
  • مصرف انرژی در این سیستم ها بسیار بهینه و به صرفه است.
  • سیستم های چربیگیر قابلیت طراحی اتوماتیک و دستی دارند.
  • اسکیمر جمع آوری روغن از سیستم به صورت اتوماتیک می باشد.
  • جذب بالا و آسان روغن از سطح آب.
  • توانایی و دقت حذف انواع ذرات روغن تا 100 میکرون

عملکرد دستگاه چربی گیر :

برای به دام انداختن چربی درون فاضلاب ابتدا باید دمای چربی کاهش پیدا کند و تلاطم و موج در آن کاسته شود. سپس با این ویژگی که چربی چگالی کمتری نسبت به آب دارد در سطح آب قرار می گیرد. سطوح چربی قرار گرفته بر روی آب را هم میتوان به صورت دستی و هم می توان به صورت اتوماتیک هدایت و سپس جدا کرد.

دستگاه چربی گیر فاضلاب

دستگاه چربی گیر فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط