دستگاه های چربی گیر API در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دستگاه های چربی گیر API در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دستگاه چربی گیر API برای جداسازی روغن از آب طراحی شده اند و یکی از رایج ترین دستگاه هایی است که در تصفیه خانه های فاضلاب پالایشگاه های نفتی و صنایع شیمیایی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه چربی گیر API یکی از دستگاه های جداساز گرانشی است که با استفاده از اصول قانون استوکس طراحی شده است و به دلیل اینکه این جداسازها بر اساس استانداردهایی که از موسسه نفت آمریکا یعنی API طراحی شده است، با این نام خوانده می شود.

سرعت حرکات روغن فاضلاب که وارد این دستگاه می شود بر اساس چگالی و اندازه و ویژگی های پساب تعیین می شود. در واقع طراحی این جداسازها بر اساس تفاوت چگالی بین روغن و فاضلاب صورت می گیرد.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که اکثریت مواد جامد و معلق به بخش پایینی دستگاه می روند و روغن به بالای جداساز می رود و فاضلاب بین لایه های مواد معلق و بین روغن قرار می گیرد.

دستگاه جداساز API اولین و مهم ترین مرحله گندزدایی و فیلتراسیون در صنایعی است که میزان روغن و چربی موجود در فاضلاب بالا است. به همین دلیل به عنوان فناوری مهم برای جداسازی اولیه فاضلاب و روغن به کار برده می شود.

اکثر ذرات روغنی که در فاضلاب ها وجود دارد 150 میکرون یا بزرگتر هستند. بنابراین این دستگاه ها برای حذف روغن با این اندازه طراحی شده اند.

به صورت معمول برای حذف ذرات روغنی که از 150 میکرون کوچکتر هستند از دستگاه های API استفاده نشده و از سیستم هایی جایگزین مانند DAF استفاده می کنند.

حداکثر عرض و عمق کانال هایی که برای دستگاه های API در نظر گرفته می شود برابر با 6.1 متر عرض و 2.44 متر عمق است. نسبت طول به عرض این سیستم ها 1.5 متر برای تمامی جداسازهای API است.

دستگاه های چربی گیر API در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

دستگاه های چربی گیر API در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط