دستگاه شوری سنج در صنایع آب و فاضلاب

دستگاه شوری سنج در صنایع آب و فاضلاب

دستگاه شوری سنج و یا شوره سنج جهت اندازه گیری مقدار نمک حل شده در آب طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. میزان شوری آب، چگالی و هدایت الکتریکی (رسانایی) آب را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. یعنی با تغییر یون ها و شوری آب، خاصیت رسانایی آب نیز کم و یا زیاد می شود و به همان مقدار چگالی آب نیز ممکن است تغییر کند . دستگاه های شوری سنج شامل EC متر و یا هیدرومتر ، TDS متر و سایر ابزارهای تبدیلی می باشند.

در انواع دستگاه های تصفیه و آب شیرین کن ها در قسمت خروجی سیستم از دستگاه شوری سنج استفاده می شود. شوری سنج به نوعی جهت ارزیابی کیفیت آب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دستگاه های تصفیه آبی که به روش تقطیر عمل می کنند نیز بسیار از این دستگاه بهره می برند. آبی که از تبخیر کننده ها بدست می آید قابلیت نوشیدن دارد اما آب تصفیه نشده در این دستگاه به علت شوری بالا برای مصرف مناسب نمی باشد.

در کشتی ها از روش تقطیر آب برای به کارگیری در دیگ های بخار بسیار استفاده می کنند. در کشتی ها نیز از یک دستگاه شوری سنج بر روی سیستم های خوراک و هر جایی که آلودگی ناشی از نمک وجود داشته باشد، استفاده می کنند تا در مواقع لازم هشدارهای لازم داده شود.

دستگاه های شوری سنج قابلیت این را دارند که بسته به کیفیت آب به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک خروجی تبخیر کننده از دستگاه های تقطیر را به تانک های خوارک آب، سوئیچ کنند. شوری کمتر آب در دیگ های بخار به معنای کیفیت بالاتر آب می باشد. البته این آب برای استفاده در دیگ های بخار بسیار کاربردی است اما برای آشامیدن مناسب نمی باشد.

دستگاه شوری سنج در صنایع آب و فاضلاب

دستگاه شوری سنج در صنایع آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط