دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری صنعتی

دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی 10 هزار لیتری اسمز معکوس به عنوان یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای استفاده در کارخانجات و صنایع، رستوران ها، کارواش ها، گلخانه ها و دامداری ها به حساب می آید.

تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی برخلاف دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی دارای مشخصه ها و ویژگی ها خاصی است که بر مبنای سفارش مشتریان طراحی می گردد.

اما این دستگاه های صنعتی دارای مشخصه های کلی هستند که معمولا در تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی به کار برده می شوند.

در ساخت این دستگاه از پمپ تصفیه آبی استفاده شده است که با قابلیت تامین فشار لازم برای فیلتر ممبران انتخاب شده است. این پمپ تایوانی بسیار با کیفیت است و تمامی استانداردهای لازم را دارا می باشد.

گیج فشار از دیگر قطعاتی است که برای نمایش فشار لحظه ای سیستم بسیار به کار می رود و می تواند مصرف کننده را از عملکرد و راندمان سیستم آگاه سازد.

فیلتر شنی در اولین مرحله از این دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری صنعتی واقع شده است و با حذف جامدات معلق به بالا بردن کیفیت آب بسیار کمک می کند. پس از فیلتر شنی، مخازن کربنی قرار گرفته اند. مخازن کربن در از بین بردن کلر، طعم، مزه و بو نامطبوع آب بسیار موثر هستند.

پس از فیلترهای پیش تصفیه شنی و کربنی دو عدد فیلتر ممبران قرار گرفته است که هر کدام قابلیت تصفیه 5000 لیتر آب را دارند.

این فیلتر از چند لایه غشاء بسیار نازک ساخته شده است و به عنوان فیلتر اصلی، با دقت بسیار بالایی آب را تصفیه می کند و سختی آن را به میزان چشمگیری پایین می آورد.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی اغلب مجهز به سیستم شستشوی خودکار می باشند. این سیستم کمک می کند تا دستگاه با راندمان بالاتر اقدام به تصفیه آب نماید و مانع از ایجاد رسوب بر روی فیلترها و تجهیزات دستگاه می شود.

دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری صنعتی

دستگاه تصفیه آب 10 هزار لیتری صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط