دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX

سیستم های پیشرفته اسمز معکوس صنعتی و سیستم های RO بازرگانی به منظور بهبود کیفیت آب، حذف مواد جامد محلول و آلاینده ها از آب است. سیستم های اسمز معکوس صنعتی استاندارد از 6000 تا 500000 گالن در روز در دسترس است.

این سیستم های RO در بسیاری از کاربردها مانند تصفیه آب برای چیلرها و بویلرها و همچنین سایت های صنعتی با جریان بالا مانند هتل ها، بیمارستان ها، کارخانه هایی که به حجم زیادی از آب خالص نیاز دارند مانند صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.

AP6000-SM-LX یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی با ظرفیت 6000 گالن (22.7 متر مکعب ) در روز می باشد.

این دستگاه یک سیستم کاملا خودکار، کاملا مجهز با کیفیت عالی برای تصفیه آب آشامیدنی با کیفیت است که بر روی یک آلومینیوم کاملا جوش داده شده با یک صفحه الماس آلومینیومی ساخته شده است، که به طور خاص برای کاربردهای فروشگاه آب طراحی شده است.

دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX قادر به تولید 6000 گالن در روز آب آشامیدنی خالص و تازه است همچنین به پمپ تحویل On-Demand مجهز است که می تواند حداکثر 26 گالن در دقیقه را به منبع پر کننده پمپاژ کند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX در بسیاری از برنامه ها از جمله فروشگاه های آب، کارخانجات تولید بطری آب، تولید مواد غذایی ، تولید نوشیدنی ، تولید دارو و سایر کاربردهای دیگر که به آب اسمز معکوس نیاز دارند، استفاده می شود.

مراحل تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX شامل 14 مرحله تصفیه آب است که به شرح زیر می باشد :

 • فیلترهای پیش تصفیه چرخشی دستی (Spin-Down Manual Flush Screen Pre-Filter) برای از بین بردن مواد جامد معلق تا 25 میکرون می باشد. این پیش فیلترها به شکل مخروطی شکل شفاف هستند که در داخل آن دیده می شود. مواد جامد معلق در انتهای محفظه روشن جمع اوری می شود که می توان پس از پر شدن دریچه را باز کرد و همه ی مواد و ناخالصی ها را از خط تخلیه خارج کرد.
 • نرم کننده آب تبادل یونی (Ion Exchange Water Softener) با دریچه بازسازی خودکار برای از بین بردن کلسیم، منیزیم، سرب و آهن که آب سخت را به آب نرم تبدیل می کند.
 • پیش تصفیه چند رسانه ای پلی فسفات (KDF-GAC-Poly Phosphate Multimedia Pre-Filter) با سوپاپ اتوماتیک شستشوی برگشتی برای از بین بردن باکتری ها، آلاینده ها و ناخالصی های منبع آب ورودی می باشد.
 • فیلتر پیش تصفیه کربن اکتیو تهیه شده از پوسته نارگیل با سوپاپ اتوماتیک شستشوی برگشتی برای بهبود طعم، از بین بردن بو و بهبود وضوح اب می باشد.
 • فیلتر پیش تصفیه رسوبگیر 20 میکرون برای از بین بردن مواد جامد معلق تا 20 میکرون می باشد.
 • فیلتر رسوبگیر 5 میکرون برای از بین بردن مواد جامد معلق تا 5 میکرون می باشد.
 • پمپ اسمز معکوس jet Booster چند مرحله ای برای افزایش فشار می باشد زیرا مراحل بعدی آب با فشار بیشتری باید جریان داشته باشد.
 • عناصر غشایی با جریان بالا و رسوب کم TFC برای حذف مواد جامد محلول می باشد این عناصر غشایی TFC به گونه ای طراحی شده اند که به طور مداوم، کارآمد و با اطمینان بتوانند آب خالص RO زیر 10 ppm را برای مصرف طبق نیاز وزارت بهداشت برای بطری سازی در برنامه های کاربردی ، آب خالص تولید کنند و در مخازن ذخیره می کند.
 • پمپ تحویل بر تقاضای هوشمند (Smart on-Demand Delivery Pump)، این پمپ فشار دوباره خط را از مخزن ذخیره تا انتهای ایستگاه پرکن وارد می کند.
 • فیلتر پست کربن 4×20 اینچ برای بهبود بوی طعم و وضوح آب تصفیه شده می باشد.
 • استریلایزر ماوراء بنفش استیل ضد زنگ برای ضدعفونی کردن آب خالص هنگام پر کردن بطری های آب می باشد.
 • حلقه گردش ازن برای حفظ مخازن ذخیره آب استریل و بدون باکتری در همه زمان ها
 • فیلتر قلیایی سطح PH آب را تا حد مطلوب تنظیم می کند.
 • یک کنترلر منطقی اتوماتیک قابل برنامه ریزی (PLC) با صفحه نمایش LCD مجهز شده است تا بر کل فرآیند نظارت داشته باشد. همانطور که برای کار و نظارت بر کل سیستم RO طراحی شده است همچنین به یک مانیتور کیفیت آب TDS ، یک مانیتور دمای آب و یک مانیتور ساعت برای شمارش ساعات کار مجهز است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

 • دستگاه آب تصویه کن‌xl

مطالب مرتبط