دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب توان تولید 150 متر مکعب آب سالم و نسبتا خالص را دارد.

این دستگاه تصفیه با قابلیت تصفیه آب شور و سخت به آب نرم و شیرین برای استفاده در کاربردهای صنعتی، کشاورزی، گلخانه ها و باغ ها و صنایع غذایی و دامداری و حتی برای تامین آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد.

توان عملیاتی و ظرفیت بسیار بالا در تبدیل آب شور به شیرین و امکان طراحی برای مقادیر مختلف ورودی آب و قابلیت حذف طیف بسیار گسترده ای از آلاینده ها از مزیت های دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس است.

این دستگاه ها همچنین امکان بازگشت فاضلاب خروجی و استفاده و بازیابی مجدد به محیط زیست را دارند و هیچ گونه اثرات منفی را در محیط زیست به جا نمی گذارند.

در این دستگاه برای تامین فشار لازم در فیلترهای شنی و کربنی از یک پمپ استفاده شده است، این پمپ دارای یک سوئیچ پرشر می باشد که در صورت افزایش فشار بیش از حد پمپ را از مدار خارج می کند.

فیلتر شنی و فیلتر کربنی به عنوان پیش تصفیه برای حذف ذرات معلق و از بین بردن رنگ، طعم و مزه نامطبوع آب و به خصوص کلر مورد استفاده قرار می گیرند.

علاوه بر پمپی که در مراحل ابتدایی دستگاه استفاده می شود از یک پمپ دیگر برای تامین فشار آب ورودی به ممبران استفاده می شود.

این پمپ تنها در دستگاه های صنعتی قابلیت استفاده دارد و حجم بالایی از آب را با فشار ایده آل به ممبران پمپاژ می کند.

ممبران و محفظه قرارگیری آن که با عنوان پرشر وسل نام برده می شود از متعلقات اصلی دستگاه هستند که مهم ترین مرحله فرآیند تصفیه آب با حذف تقریبا 99% از آلاینده در این فیلتر انجام می شود.

گیچ های فشار، فلومترها، سیستم تزریق مواد شیمیایی یا دوزینگ پمپ ها، پرشر سوئیچ، واحد شستشو دوره ای و تابلو برق و شاسی نگه دارنده از دیگر متعلقات دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب هستند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 150 متر مکعب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط