تقسیم بندی بویلر تصفیه آب صنعتی بر اساس کاربرد

تقسیم بندی بویلر تصفیه آب صنعتی بر اساس کاربرد

بویلر یا دیگ های بخار کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع گوناگون دارند. دیگ های بخار با توجه نوع استفاده در دسته های گوناگونی تقسیم بندی می شوند.

  • بویلرهای ساکن :

از بویلرهای ساکن به صورت رایج در نیروگاه ها استفاده می کنند. در واقعیت نیروگاه های تولید توان در مکانی احداث شده و سال ها قابلیت تولید برق دارند و بویلر مورد استفاده در آن ها از نوع ساکن می باشد. همچنین بویلرهای مورد استفاده در صنایع تصفیه آب از نوع ساکن است.

  • بویلرهای قابل حمل :

بویلرهای قابل حمل نسبت به سایر بویلرها اندازه کوچک تری دارند و به صورت سیار مورد استفاده قرار می گیرند. از بویلرهای قابل حمل در کارگاه های مختلف استفاده می شود. به کمک بویلرهای قابل حمل آب موجود در سیستم گرم و آماده برای مصرف می باشد.

  • بویلرهای لوکوموتیو :

بویلرهای لوکوموتیو دارای طراحی بسیار خاص و متفاوتی می باشند. از بویلرهای لوکوموتیو جهت تولید بخار مورد نیاز برای حرکت موتورها و سایر تجهیزات ریلی استفاده می شود.

  • بویلرهای دریایی :

بویلرهای دریایی به صورت رایج در کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرند. بویلرهای دریایی از انواع خاص بویلرها هستند و با توجه به طراحی متفاوت به بویلر دریایی معروف شده اند.

طبقه بندی بویلرها بر اساس مکان کوره

بویلر یا دیگ بخار طبق مکان و نحوه قرارگیری کوره به دو دسته تقسیم می شود. اولین دسته بویلرهایی می باشند که در آن ها کوره درون پوسته قرار گرفته اند. این بویلرها به بویلرهای درون سوز معروف هستند.

در نوع دیگری از بویلرها، کوره در بیرون از پوسته قرار گرفته است و به بویلرهای بیرون سوز و یا کوره در بیرون معروف می باشند.

تقسیم بندی بویلر تصفیه آب صنعتی بر اساس کاربرد

تقسیم بندی بویلر تصفیه آب صنعتی بر اساس کاربرد

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط